Jump to content
IGNORED

Dexter


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    30

  • MiddleClass

    22

  • Quince

    20

  • Arkadija

    19

Top Posters In This Topic

sezona obecava od samog starta :Hail:

"You can't kill me. I don't fit Harry's code."Mene sad zivo zanima Kako ce duh Harija u Deksterovoj glavi ovo da prokomentarise, s obzirom da sumnjam da Vogelova zna to sto zna od Harija koji je verovatno konsultovao jer ima klinca psihopatu dok je ova bila u Majamiju. A posto je i ona sama psihopata, ona je sve ovo vreme pratila njegov "rad", koliko je to bilo moguce.U svakom slucaju, bice ovo jedna dobra voznja, a posebno jer mi se cini da ce ovog puta svi redom biti upleteni...

Link to comment

nesto mi pada na pamet, ona zna za harijev kod samo ako joj je to hari rekao ili ako je to zapravo njena ideja :)nadam se jos detaljnijem psiholoskom profilu dextera.

Link to comment

nesto mi pada na pamet, ona zna za harijev kod samo ako joj je to hari rekao ili ako je to zapravo njena ideja :)nadam se jos detaljnijem psiholoskom profilu dextera.

hm, vidis, da, to bi zaista mogla biti njena ideja, sta je pa hari znao o psihopatama, morao je konsultovati sebi blisku strucnjakinju :) - zapravo, mislim da ce i iz te bliskosti isplivati neki zanimljivi momenti iz proslosti...

Link to comment
Odlicna je Sarlot Rempling!
Haha, dada, to je osoba koju bih očekivao u ovakvoj seriji, jad i beda kao i većina stvari u kojima igra već duže vremena...
Link to comment
Haha, dada, to je osoba koju bih očekivao u ovakvoj seriji, jad i beda kao i većina stvari u kojima igra već duže vremena...
Bazen je vrh film... :naughty:
Link to comment
Meni ova sezona prilicno tanka za sada. Da ne kazem da primecujem veliku dozu ofucanosti.
Srecom poslednja je sezona tako da nas nece jos dugo muciti...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...