Jump to content
IGNORED

Dexter


Filipenko

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    30

  • MiddleClass

    22

  • Quince

    20

  • Arkadija

    19

Top Posters In This Topic

Nije bzvz, svi mi izduvamo u životu nekada zato što smo odlučni.
Tačno, ali previše su to vukli.Otprilike pola sezone je bilo ok, i neodlučnost je tu imala smisla, ali druga polovina je samo i bila "e hoću, e ne ipak neću sad, e hoću, e ma ipak neću sad", i to je mene smorilo maksimalno.Inače još uvek moram da pazim šta čitam :D odgledah tek 4 epizode, i još je bolje nego posle prve dve hehe
Link to comment
  • 2 weeks later...

Odgledah Dextera, meni se i pored svih mana - sviđa ta serija, ima neki "šmek" koji mi odgovara.Svaka sezona ima svojih nedostataka naravno ali najviše me nervira vremenski sled u seriji.Konkretno, otkud Dexteru toliko vremena da pozavršava sve moguće radnje u samo 24 sata.Obilazi tj ćaska sa koje kakvim ljudima pre posla, vozi se po celom Majamiju, presvlači se 10 puta dnevno, u serijalu sa "john lithgow"-om, čak je "živeo" pod tuđim imenom i uredno vodio "trostruki" život, ide u teretanu, ima sina (doduše tu su mu od pomoći bebisiterke) sa kojim provodi "skoro svako veče" i tako gomile "sitnica" za koji se pitaš "odakle mu vreme"? Kako scenaristi nisu mislili na to?

Edited by eye of the beholder
Link to comment

e to sam se ja odavno pitala :lolol:btw negde sam na 2/3, sve u svemu sviđa mi se sezona do sada, no da vidimo kako će se završitii nervira me ova Hana, ali se bojim da neće biti koknutaa biće mi gotovo žao Titusa Pula kad bidne ukokan (a kontam da oće), zabavan mi je maksimalno :D

Link to comment

e, gotovomeni super bila ova sezona :Di jedva čekam sledeću, baš me zanima šta će se dalje događati, zapetljaše se sad* baš ko pilad u kučine*doduše, takve neke stvari su po meni trebale da se dešavaju još ranije a ne da se mnogo razvlači isti kalup, no onda ne bi mogli dobaciti do 8 sezona

Link to comment
  • 2 months later...

osma će biti poslednja, vele na imdbu 'Dexter' scoop: Showtime officially confirms final season

3 hours ago |
EW - Inside TV
|
See recent EW.com - Inside TV news
»
MV5BMTQzNDQ5NjM4NF5BMl5BanBnXkFtZTcwMjQxNjA0OQ@@._V1._SY140_.jpg
It’s finally officially official:
Dexter
season 8 will be the serial killer thriller’s last season. For real. For sure. For certain 100 percent.Showtime has confirmed the leakiest secret in the TV industry Thursday by announcing this summer’s outing will be Dexter Morgan’s final trip to his kill table. The decision was widely speculated and hinted for months. Even Showtime’s parent company CEO Les Moonves couldn’t resist slipping the news into a recent interview. This is the first time the network has publicly confirmed the news. The network also released a new preview of the final »

Link to comment
  • 1 month later...

Nigde hajpa, a uskoro stiže. Ne znam da li da budem karakter i da probam da ne gledam epizodu po epizodu, već kao čovek sve odjednom.http://www.youtube.com/watch?v=6ckzE5vT0wcAli, nova "negativka" :wub: :http://www.youtube.com/watch?v=M-a4dY0KmMgHajp

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...