Jump to content
IGNORED

Dexter


Filipenko

Recommended Posts

Ja mislim da je Debra otrovala sama sebe! Poprilicno je pogubljena, lozi se na Dekstera, zadrta protiv ove. Moja ideja je da se namerno umereno slupala i onda nakon toga popila vodu iz flasice, a ostatak ostavila.Druga opcija je, naravno, da ju je Hana Barbera nekako sjebala, a svaki treci scenario bi bio los sam po sebi, i po zaplet serije i po ishod ovog serijala.

Link to comment
  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    30

  • MiddleClass

    22

  • Quince

    20

  • Arkadija

    19

Top Posters In This Topic

Ja mislim da je Debra otrovala sama sebe! Poprilicno je pogubljena, lozi se na Dekstera, zadrta protiv ove. Moja ideja je da se namerno umereno slupala i onda nakon toga popila vodu iz flasice, a ostatak ostavila.
tako nekako
Link to comment

Spoiler Alert!Meni je dobro finale, šta ste pa očekivali?Dobili smo odgovor na pitanje trovanja /Quincie - :P/, i Hana je nešto smislila, i kontam da onaj kraj neće da prođe tek tako, Dex nije bio na slavlju, posle je otišla Deb, Lagerta opandrknula, kontam da će opet neko da ga ganja, ali meni je to ok i baš daje suspense. Drago mi je i što nismo ostali na klifhengeru koga će Deb da upuca. Kontam da će osma da bude u fazonu sedme, samo sa malo drugačijim ulogama, no pisci su uvek Dexa držali dobrim i nemam sumnju da će nastave.Btw, osma je i poslednja?

Link to comment

Odgledao i ja, uzasna epizoda, gluma osrednje jadna, propusta kolko oces (mislim, ima ih uvek, ali sad bas bodu oci), a tokom one scene interogacije Dextera u stanici mi je bilo neprijatno.

Drago mi je sto je matora skapala, iritanta mi je do bola, kao uostalom i 90% ostatka kastinga.Za sledecu kapiram da ce neko uzeti malo detaljnije da istrazi njeno ubistvo, verovatno Metjus ili Batista slomljenog srca, a da ce Dex biti rastrgnut izmedju Debre i Hane. Serija se zavrsava tako sto Dexter sam sebe ubija na stolu, Hana i Debra se smuvaju, a Masuka konacno dobija besplatni sex.

Link to comment

Ladno je Deb prije metka otrcala da zagrli Lagertu. :isuse:Finale je onako. Svidja mi se sto Dekster opet ubija one koji mu se nadju na putu, a da se ne uklapaju u kod. Bezveznjikavo finale.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...