Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

6 hours ago, goofs said:

sto simuliras prvu sezonu pa kreces od druge?

 

zato sto mi je glupo uvek imati isti ili slican start. ovako ubacim malo randoma u save. to samo kod starijih fm izdanja, kod novih krecem ispocetka.

Link to comment
6 hours ago, Aleksandar88 said:

Koliko su friendly 21 i 22 nekome ko nije igrao od 18 tice?


Brzo ćeš se snaći. Malo šminke ništa više i poneka nova opcija koja ne utiče presudno. 

  • +1 1
Link to comment
On 19.11.2021. at 16:28, Zlurad said:

Eto. Gledajuci tabelu: Skauti su mnogo potcenili Celzi, Bentford, Siti, Palas, a precenili Junajted koji da nije naleteo na bunkerase bi bukvalno sve osvojio. Tuhel i Brendon popili otkaze jos u martu valjda.

pool.jpg.f3d71412da48276f07b959900256dcc2.jpg

 

Buahahaha, Arsenal bi morao do kraja sezone da ima 19-7-0 i gol-razliku +48 da bi bilo u skladu sa ovom tabelom. :D   Brentford smije još samo 11 bodova osvojiti. Liverpool još samo jedan poraz i jedan remi.

 

Ja neki dan upalio neki stari sejv sa FM-a 2016 i skontah da je Bruno Fernandes tad bio u Udineseu. Mogli su ga ovi iz Watforda odatle uzeti.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Toliko me mrzi da igram da sam tek sad krenuo drugu sezonu sa bazenom.

 

Koliko sam se smorio, evo vec 3 sati igram novembar i decembar a imam samo par prijateljskih tekmi jer jebeno svetsko prvenstvo. Ima da se smorimo i u RL-u opasno. A onda koliko vidim 10 utakmica u januaru, 9 PL 1 FA kup. Uzas.

 

Kako se zavrsilo poslednje kolo pred "pauzu" 5. novembra poceli su da me smaraju sa transferima, pa posle par dana od dosade i ja njih. Kupujem i sta mi treba i sta mi ne treba, prodajem cisto da se cenjkam. A onda naravno, prijateljske mi igra u23 i par prvotimaca jer su svi ostali na svetskom.

Link to comment

Ja jedva dočekao da se završi prva sezon da se vrate deca sa pozajmica pa da vidim ima li "mesa" za dobar back up. Kad ono, iznenadi me klupsko svetsko, dve nedelje posle finala LŠ (gde sam tukao City sa 2:1)

Link to comment

Samo da znas da igraci koji su extreme interested da predju u tvoj klub, sto mozes da vidis kad skautujes mnogo brze postaju "nervozni" nego u prethodnim fm-ovima. Kupio sam barem 10 igraca koji su "wunderkindovi" za neke smesne pare, tipa 5-7 miliona a na trzistu im se cena kretala oko 100-120 miliona. I ne samo njih, potpisao sa neke first team igrace za barem trecinu onoga sto je klub prvobitno trazio. Lepo uzmes udaris make offer za igraca koji ima "extreme interested" i to neki suludo mali iznos, klub ga odbije, ti ponovis to jos par puta, malo podignes sumu i barem kod mene 9/10 igraca traze da budu stavljeni na transfer listu. Onda lepo make offer ponovo sa sumom za koju mislis da je prihvatljiva i klub obicno prihvata. U prethodnim fm-ovima su se klubovi makar drzali te neke odrednice koliko kosta igrac, ovde ne toliko. I ugovori nemu veze sa cenom koju dogovorim. Ovaj omladinac kog sam kupio za 7 miliona je imao ugovor jos 4 godine. Sad imam u23 ekipu punu tzv wundekindova, poneki ulazi i u prvi tim u kupovima pa i da se ne pokazu uvek mogu da ih prodam barem za duplo vise para nego sto sam ih kupio.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Ja igrao sa ortakom 1na1, baš je kul. Ne moraš da palijaš celu sezonu, jednostavno izaberete klubove i kako vam se igra (1 meč ili i revanš). Ako neko pika original i hoće da proba nek se javi. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...