Jump to content
IGNORED

PPP real estate


DarkAttraktor

Recommended Posts

Ma problem mi je zabacenost, navikao sam da mi je sve na pet minuta peske.

 

Pogledacu jos par opcija, valjda nece da ode za pet/sest dana premisljanja. Kada bih nasao kucicu sa dvoristancetom i maaalom radionicom, ne bih se premisljao ich.

 

Svega ima u oglasima, neki neogradjen, otvoren dvorisni trem racunaju u kvadraturu stana :lol: dalje, ima salonaca po centru grada koji su jeftiniji od manje kvadrature neke sugave novogradnje na NBG ili u Zemunu.

 

 

Živeo na Altini skoro godinu dana, i to u onom "elitnijem" delu, odmah na početku, čim se predje autoput, u Abebe Bikile :s_w: . Ma, beži odatle, šabanija, prostakluk, nečistoća i loša gradnja. I, nema ničega.

Link to comment

Dodji u Ruzveltovu, sad izgradiše koješta.

Al' je još bolja neka stara gradnja, s prozorima ka dvorištu. Kod mene non stop tiš i mirina a na 15 metara sam od saobraćaja.

Link to comment

Nemoj altinu. Jedno vreme sam svakodnevno onuda prolazio. Bas gadno izgleda. Mene bi ona okolina ubila. Ne znam, meni vise prijaju sela oko bg nego ta poludivlja bg predgradja. Ako vec moras da bezis iz grada, bezi u neko selo u blizini, brdo neko sa pogledom na reku, zelenilo, manjak guzve mogu da nadomeste neke prednosti grada. Altina, bataja, kaludjerica i slicne destinacije nemaju bas nikakvu prednost, a imaju mnogo mana

 

 

+100000000000000

Link to comment

To je, onako, bolji kraj, kuće i dvorišta. Relativno mirno i uredno. Bolje od Altine, svakako, iako Altina nije daleko odatle.

Al', ipak, to nije neko poželjno mesto. Nema nikakav vajb, duh ili kako već

Link to comment

4 sobe, 60 kvadrata, vise spratova?

 

sta je bre ovo?

ja gledao gajbu gde imaju 4 sobe u 50+ kvadrata

katakomba

e

a u sobu staje krevet tj. dušek i natkasna

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

jedne javne licnosti omiljene ovom forumu

takva ne postoji

<_<

 

nakon ovog kaligulinog upita malo sam gledao po oglasima, i za te pare može svašta nešto da se nađe po zemunu

Link to comment

Moze qratz, mnogo je zadatih: veliki, prazan prostor u samom centru za te pare.

 

Tesko. Moze manji, ili sa losim kupatilom (ja trazim novo ili makar novije) ili da nije u centru, ili... btw. naleteo sam na nesto odlicno od 450E ali moram da cekam tek ponedeljak da se vidim sa vlasnikom :(

Link to comment
  • 4 weeks later...

Dvosoban stan na Lionu, Djermu, Cvetku... Što lepši, za što manju kiriju?

 

Ako imate što takvo na pameti ili okolini, javite u pm, imam savršenog stanara za vas, tj. mene.

Link to comment

ama ok oglasnik, ali kako su ugurali 4 sobe u 60 kvm, pa jos na vise spratova? sta je to, osnova 20 kvadrata pa jos dva sprata gore?

 

takve su stare kuce u dalmejsi. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...