Jump to content
IGNORED

PPP real estate


DarkAttraktor

Recommended Posts

Ma problem mi je zabacenost, navikao sam da mi je sve na pet minuta peske.

 

Pogledacu jos par opcija, valjda nece da ode za pet/sest dana premisljanja. Kada bih nasao kucicu sa dvoristancetom i maaalom radionicom, ne bih se premisljao ich.

 

Svega ima u oglasima, neki neogradjen, otvoren dvorisni trem racunaju u kvadraturu stana :lol: dalje, ima salonaca po centru grada koji su jeftiniji od manje kvadrature neke sugave novogradnje na NBG ili u Zemunu.

Edited by Caligula
Link to comment

licno, za veci prostor isao bih dalje, samo vodi racuna o troskovima, ne o kiriji.

Naci ce se nesto vec. Inace, cene zakupa vec duze padaju, ni u ludilu ne daj 400 eur za to sto trazis

Edited by kapetanm
Link to comment

btw. kakva je Altina za zivot? Ima li kriminala, petardi, navijaca? 

...

e. Obriso, za svaki slučaj, ko video - video...

Edited by Malkmus
Link to comment

licno, za veci prostor isao bih dalje, samo vodi racuna o troskovima, ne o kiriji.

Naci ce se nesto vec. Inace, cene zakupa vec duze padaju, ni u ludilu ne daj 400 eur za to sto trazis

 

jes vala. ali oglasi kazu drugacije

Link to comment

Nemoj altinu. Jedno vreme sam svakodnevno onuda prolazio. Bas gadno izgleda. Mene bi ona okolina ubila. Ne znam, meni vise prijaju sela oko bg nego ta poludivlja bg predgradja. Ako vec moras da bezis iz grada, bezi u neko selo u blizini, brdo neko sa pogledom na reku, zelenilo, manjak guzve mogu da nadomeste neke prednosti grada. Altina, bataja, kaludjerica i slicne destinacije nemaju bas nikakvu prednost, a imaju mnogo mana

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...