Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

film bi trebalo da se zove "deca sunca"*radi se o maloletnicima negde u Brazilu koje otimaju i odvode u prasume/rudnike zlata i teraju ih na prostituciju...*"imdb" i "gugl" ne izbacuju nista pametno...

Edited by eye of the beholder
Link to comment
Trazim vestern TV seriju koja se kod nas prikazivala negde izmedju 94. i 97.Serija je ostavila utisak na mene jer je to izgledalo kao veoma realna slika naseljavanja divljeg zapada. Nazalost tada nisam imao uopste vremena da je gledam (moguce neki lud termin prikazivanja) i obecao sam sebi da cu je jedanput pogledati.Ima i farmera, i indijanaca i dobrih i losih, i kauboja. No nije crno-bela tipicna herojska slika, likovi su izgledali obicno i realno, barem meni tada.Ono sto je zacudjujuce je da IMDB pretraga daje samo 35 rezultata no ne ono sto meni treba.Posto je moguce da sam nesto gadno pomesao bih bio zahvalan ako se neko seti bilo koje vestern TV serije koja je isla na srpskim televizijama.
Dobre? Ja znam samo za Lonesome Dove, originalnu, kod nas Hrvata iđaše malo kasnije od 1989. Bila i jedna o, Custeru, Son of the Morning Star. Kvaliteta.
Link to comment

Ako nekog zanima, KONAČNO sam našao ovaj film. Zove se "Twisted Desire"....... i naravno nema nigde da se skine, klasika :fantom:

Hm....trazim jedan film iz '90-ih (valjda) godina.... tinejdz triler je u pitanju.... momak i devojka iz gimnazije se dogovore da ubiju njene roditelje.... policija uhapsi njega i on kaze kako je to uradio u saranji sa njom i da nadju njen dnevnik u kome je ona sve to napisala.... oni nalaze taj njen dnevnik, medjutim ispostavi se da je ona pisala 2 dnevnika i da je policija nasla taj drugi *fake dnevnik a da je ona pravi zapalila (valjda, ne secam se).... onda on, posto je u zatvoru, ubedi nekako policiju da ga puste i da ga ozvuce kako bi dokazao da je ona ustvari sve osmislila.... poslednja scena je - njih dvoje u njegovom kamionetu i ona mu govori kako jeste to sve bila njena ideja i onda panduri stizu i bla bla bla....film se emitovao nekoliko puta na Pinku a ja objasnjavam drugu taj film i on mi kaze kako taj film ne postoji :(Jel zna neko kako se zove taj film, gledao sam ga sigurno 3 puta ali nisam zapamtio naziv....Hvala!
Link to comment
  • 2 weeks later...
podsecas me sve vise na onog 1 geja od tamo sto je svake godine pred silvester otvarao temu u kojoj je trazio konjica grbonjica, ruskog onog.da nisi gej kime?
aj m gej for ju!@ultra: nasao!
Link to comment
ako postoji negde, moze i meni link.unapred zahvalan.
naravno da moze andy. samo za sada prilicno su male sanse. pustio sam pipke na sve strane i jos nista.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...