Jump to content
IGNORED

Vozovi bez granica


borris_

Recommended Posts

Lezeci autobus mozda neki drugi put :D bice ovog puta tip G.
good choice, sir. ako ne moram da kuckam tokom puta, ja se zakucam u restoran i pijuckam nesto. kad ono ti dolazis. meni su potvrdili zli rusi da ne moram u moskvu do aprila, a 28-30/3 imam sajam u sangaju. mozemo mozda zajedno protutnjati kinom4757653954_fc43811d4c.jpg
Link to comment
good choice, sir. ako ne moram da kuckam tokom puta, ja se zakucam u restoran i pijuckam nesto. kad ono ti dolazis. meni su potvrdili zli rusi da ne moram u moskvu do aprila, a 28-30/3 imam sajam u sangaju. mozemo mozda zajedno protutnjati kinom
Good timing!28. ujutru letim za SHA i planirao sam da se 30.og ujutru vratim za PEK vozom :)
Link to comment
Good timing!28. ujutru letim za SHA i planirao sam da se 30.og ujutru vratim za PEK vozom :)
alo, nema prepisivanja rasporeda. ja sam planirao 28/3 pekarskim samoljetom oko 7h za sha, nazad 30/3. mogu i vozom, ali ne bas jutarnjim. od 16h pa na dalje
Link to comment
alo, nema prepisivanja rasporeda. ja sam planirao 28/3 pekarskim samoljetom oko 7h za sha, nazad 30/3. mogu i vozom, ali ne bas jutarnjim. od 16h pa na dalje
Cek, cek - ko prepisuje :PJa sam [vec] bukiran na MU5138, departing PEK at 07.00 ;)
Link to comment
Cek, cek - ko prepisuje :PJa sam [vec] bukiran na MU5138, departing PEK at 07.00 ;)
tu cu ti se prishljamchiti (if you don't mind)za dalje cemo videti, ima vremena...edit: DepartBeijing (PEK) to Shanghai (SHA) Dep:Mar-28-2012 @ 07:00 Arr:Mar-28-2012 @ 09:10MU5138 / Economy¥470 / adult Edited by banecare1
Link to comment

- brz i jeftin prevoz vozom nikako ne odgovara auto prevozničkoj mafiji, a ni državi kojoj je cilj da prikupi što više love od akcize na gorivo i putarina- pruge ne donose te prihode, a moraju se održavati u dobrom stanju posebno ako se želi putovati bg-ni za < 2h

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Nisam isao tom linijom, uvek TGV Lyria, a tamo su razlike izmedju 1. i 2. klase:1) Znatno sira sedista u 1. klasi, udobnija, plus imaju onaj naslon sa strane prilicno veliki tako da komotno mozes da se naslonis da spavas2) Imas mogucnost da narucis jelo/pice da ti donesu (kao u avionu), cega nema u 2. klasi3) U 1. klasi mozes da zatrazis od osoblja da ti rezervisu taksi da te ceka kada stignes na stanicu u Parizu (za van Francuske ne znam, isao sam 1. klasom samo do Pariza, nikad nazad)4) U 1. klasi svako sediste ima prikljucak za struju da punis telefon/laptop, u 2. klasi to ima samo jedan red sedista po vagonu, pa kada ti to neko zauzme, cvrc5) U 2. klasi je konfiguraciju sedista uvek 2+2 (kao u avionu) ili 4+4 (po 4 sedista koja se gledaju medjusobno sa obe strana vagona), u 1. klasi imas konfiguraciju 1+2, dakle imas mogucnost da sedis samto je valjda to

Link to comment
Nisam isao tom linijom, uvek TGV Lyria, a tamo su razlike izmedju 1. i 2. klase:1) Znatno sira sedista u 1. klasi, udobnija, plus imaju onaj naslon sa strane prilicno veliki tako da komotno mozes da se naslonis da spavas2) Imas mogucnost da narucis jelo/pice da ti donesu (kao u avionu), cega nema u 2. klasi3) U 1. klasi mozes da zatrazis od osoblja da ti rezervisu taksi da te ceka kada stignes na stanicu u Parizu (za van Francuske ne znam, isao sam 1. klasom samo do Pariza, nikad nazad)4) U 1. klasi svako sediste ima prikljucak za struju da punis telefon/laptop, u 2. klasi to ima samo jedan red sedista po vagonu, pa kada ti to neko zauzme, cvrc5) U 2. klasi je konfiguraciju sedista uvek 2+2 (kao u avionu) ili 4+4 (po 4 sedista koja se gledaju medjusobno sa obe strana vagona), u 1. klasi imas konfiguraciju 1+2, dakle imas mogucnost da sedis samto je valjda to
1, 4 i 5 definitivno vrede dodatnih €11 - hvala!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...