Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

da. nekako mi 11.04. deluje kao pogodno mesto za razvoj rznoraznih bakterija, pogotovu posle penzos termina

 

e

da ne bude zabune, ja sam obustavio aktivnosti, ne bazen

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • 1 month later...

Kapiram da cu se udaviti od srece kada budem bila u bazenu ili jezeru ponovo. Kako izdrzavate?

Meni ne samo da fali i psihicki i fizicki, nego mi se odrazava i na vene. Nisam ovoliko neplivala preko 10 godina.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
On 5.5.2020. at 22:51, I*m with the pilots said:

Kapiram da cu se udaviti od srece kada budem bila u bazenu ili jezeru ponovo. Kako izdrzavate?

Meni ne samo da fali i psihicki i fizicki, nego mi se odrazava i na vene. Nisam ovoliko neplivala preko 10 godina.

 

Sto ne kupis jedan neopren za plivanje? Onda ne bi zavisila od bazena..

Link to comment
13 hours ago, Djuro said:

 

Sto ne kupis jedan neopren za plivanje? Onda ne bi zavisila od bazena..

 

Kako bi mi to pomoglo? U reci bas i ne bih plivala. Jezera su nam takodje zatvorena van sezone :)

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

mogla bi da plivaš cele godine

 

Ali gde da plivam? Bazeni i jezera zatvoreni, a u reku ne bih, kao što rekoh. 

(Ne znam ni da li je zvanično dozvoljeno plivati tek tako po rekama, sumnjam. Kako je to rešeno kod nas? Plivala sam jednom u Tisi u Bečeju i u Dunavu na Lidu)

Link to comment

Ne znam gde si ti ali postoje mesta na rekama i jezerima gde je plivanje dozvoljeno.

Raspitaj se u lokalnom tri klubu, oni sigurno znaju gde se moze/sme plivati u okolini.

Link to comment

Delim patnju za bazenima i plivanjem kao takvim.

Cak sta vise mislim da mi to , sad po ukidanju policijskog casa, definitivno najvise fali od "normale"

 

 

A sto se plivanja po rekama tice, mozda ali u nekoj drugoj zemlji... ovde se reka i dalje dozivljava kao malo veca septicka jama

IMG-3996a73855613ccd459880a7d5f278ee-V.jpg

 

ovo je inace od danas , blok 70 

ledjni stil

Edited by jorma shparga
Link to comment
  • 1 month later...

:thumbup: Od 26. ce poceti da mi radi bazen! Prave nekoliko satnica u toku dana od po dva do tri sata sa 110 do 130 ljudi po smeni, karte se kupuju/rezervisu onlajn. Cim proradi taj deo sajta, uzimam termin za taj dan. Lepo je sto su produzili vazenje karata, vec sam se pitala da li cu im pokloniti ove koje imam.

 

 

On 9.5.2020. at 7:50, Djuro said:

Ne znam gde si ti ali postoje mesta na rekama i jezerima gde je plivanje dozvoljeno.

Raspitaj se u lokalnom tri klubu, oni sigurno znaju gde se moze/sme plivati u okolini.

 

U Nemackoj sam, tu su Rajna i Majna i neke manje reke blizu, ali nema sanse da bih plivala u njima, tako da mi neoprensko odelo nista ne bi znacilo. Sva jezera u okolini se otvaraju sezonski, ne mozes plivati u njima u martu. Bazeni generalno rade punom parom, mogu da plivam kada god od 7 do 21h te ne vidim ni potrebu za dodatnim akrobacijama :)

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...