Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

5 hours ago, Uskebasi said:

Prostor nije problem, ali 10k+ evra za gladijator jeste 😁

Imam neki utisak da bi gladijator bio koriscen 3 meseca, a onda bi samo zauzimao mesto. 

 

U vezi ovih traka, jesu li bolje one rastegljive, ili ova trx? I u vezi trx, ima li potrebe kupovati originalnu za 35k,ili ima neka od ovih domacih da je upotrebljiva? 


ja sam mislio na ovako nesto, najobicnije resistance trake, ima ih i kod nasih prodavaca, po 1000-2000din su. Uzmes dve razlicitog opterecenja i dobar si, sa tri super pokriven. 

 

Samo opterecenje mozes da korigujes i hvatom, u zavisnosti od vezbe uzi/siri hvat ti je veci otpor :) 

Link to comment
9 hours ago, Uskebasi said:

Prostor nije problem, ali 10k+ evra za gladijator jeste 😁

Imam neki utisak da bi gladijator bio koriscen 3 meseca, a onda bi samo zauzimao mesto. 

 

U vezi ovih traka, jesu li bolje one rastegljive, ili ova trx? I u vezi trx, ima li potrebe kupovati originalnu za 35k,ili ima neka od ovih domacih da je upotrebljiva? 

Ja sam trx u Sveckoj Rusti platio 30e .Pogledaj na Ali ako isporucuju kod tebe.

Link to comment

jooooj kakva je uzivancija juce bila...sada imamo treninge na parkingu preko puta sale. odlicno su organizovali, imamo propuh lepo, kao da si u prolazu zgrade, strunjace i lutke. terapija odlicna.

nisam znala da mogu da uradim 10x3 sklekova (muskih)!

steta sto nemaju neki merac jacine udarca...dlan i lakat su mi fakin beast! i preciznije udaram laktom u metu neko pesnicom a dlanom iskrivim glavu lutki. 

ladno imamo nove clanove, uglavnom crnci. jedan se upisao zbog policijske brutalnosti ja mu rekla “znas li ti da su ovde vecina law enforcement i da to sto ti ucis mozes biti ubijen ako im se protivis (policiji)?” al isto i da je ovo najbolje sto je mogao da investira u sebe sto se tice samoodbrane.   

Edited by mustang
  • +1 1
Link to comment

Tukao par godina glucosamin i pomaze.Joint MD sa hijaluronom jos i bolji.Rekao bih da i taj flex moze da pomogne.Za flexibilnost pak,kettlebel i sipka.Cucanj i vezbe sa girjom.

Link to comment

Dajte neki suplement za teretanu..

 

 

..kad brojim serije da znam jel 4. il 5. ovo vise smara kolko se redovno gubim:unsure:

Edited by InvisibleLight
Link to comment

kakva terapija ovaj krav maga, omg :wub:

 

dopustili nam da sparingujemo, samo nas dve, posto sam ionako zajedno non-stop i dolazimo zajedno

 

lepo smo se istukle:laugh:

nedostajao mi taj fizicki kontakt za covekom, nije isto kao punching bag. ni blizu. pogotovu kad je preciznost mete u pitanju i primanje udaraca u telo. odmah sam pod ledeni tus upala cim sam dosla kuci. 

 

sve pod maskama i dalje

Edited by mustang
Link to comment
On 9.8.2020. at 15:47, InvisibleLight said:

Dajte neki suplement za teretanu..

 

 

..kad brojim serije da znam jel 4. il 5. ovo vise smara kolko se redovno gubim:unsure:

znas kako je Muhamed ali reko kacu ga pitali dal je tacno da svaki dan uradi 1000 trbusnjaka?

 

pravi sampion ne broji, radi do otkaza. e, tako.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...