Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Nisu to moja iskustva, ja kao laik da priupitam dal tamo dole sve funkcionira kako treba od tih silnih droga, jel bedak je zensku tjelom namamiti pa posle zakazati

Link to comment

Znas nista, ides sa jako mnogo samoprojektujucih predrasuda prema tome i sada se jako lupkam po prstima

Edited by Hustler
Link to comment

Kume :lol::Hail: To o cemu Duci pruca se desava kad se pije npr. decadurabolin, jedan od popularnijih steroida. Ovo o cemu mi pricamo su prirodni dodaci ishrani aka suplementi koji, realno, mogu da donesu mozda 5-10% boljitka u izdrzljivosti, snazi i masi, i to u optimalnim uslovima (sredjena ishrana, redovnih ~8 sati sna, blablabla...) ali nemaju nikakvog efekta tamo dole, osim sto sam cuo da se od uzimanjan tribulusa covek redovno budi pod satorom. Kod steroida je to malo drugacije, oni kidaju misice bas onako momacki ali su i negativni efekti prisutni u velikoj meri, pogotovo sto ih ljudi uzimaju bez da imaju ikakvog pojma o doziranju, zastiti i ostalim zajebancijama. Konkretno, taj decadurabolin (medj' rajom poznatiji kao "deka") smanjuje testise i tokom koriscenja istog se alat navodno ne vazdize. Zato se najcesce uzima zajedno sa testosteronom (koji je, pak, popularniji kao "test" ili "techa") jer ovaj na vestacki nacin dize nivo testosterona i donekle ponistava negativne efekte "deke".I naravno da mi ne vedzbamo zbog zemsaka nego zbog radi zdravlja i tako toga... mislim, jeb'o zemsku koju mozes tjelom namamiti. Savatava se na pricu, duhovitos' i slicno a ko drug'cije kaze - klevece i laze!

Na tjelo se savatava samo u letnjem periodu :(

Link to comment
Vidis da toniju ne trebaju suplementi, on je neki old skul obarac ruku i 'oce na prevaru da nas odere za burek. Moracu da mu objasnim neke stvari sa svojim mocnim bicepsom od 40cm... teska srca, jer mislim da je dobar covek.A ovo za prodavanje tela za novce za doping moze, ali samo kod dobrodrzecih gospodja. Ja ipak drzim 1 nivo jako i do samog kraja.
iskoristi taj 40cm biceps, pa treniraj gospodje cool.gif vidim da se pisalo o extreme teretani, jel zna neko koliko je mesecno neogranicena upotreba trake i bilderane? na slikama izgleda extra
Link to comment
Moracu da mu objasnim neke stvari sa svojim mocnim bicepsom od 40cm... teska srca, jer mislim da je dobar covek.
ok, mozes i sa 2 ruke, ajde :)
Link to comment

Naravno da moze, toni druze brate prijatelje. Jes da nikad u zivotu nisam ozbiljno obarao ruke s nekim (osnovna skola se ne racuna, normalno) i da to nema ama bas nikakve veze sas bildovanje ali vazdan sam ljudima izlazio u susret pa sto ne bi' i tebi.Nego, bas ste pederi i licimuri sto nam toliko minirate temu... Kome smetaju jaka zmijska tela? angry.gif

iskoristi taj 40cm biceps, pa treniraj gospodje
To je bila samozajebavancija, bicepas od 40cm je nista :( Edited by Zli Gli
Link to comment

imam ja jedno pitanjce : Pre jedno mesec i po dana sam ponovo poceo da treniram - 2 ili 3 treninga nedeljno koji se pretezno sastoje od sprinteva i tako toga (rugby 7 je u pitanju, prim.aut. ) . u danima kada ne treniram obicno odem na neko lagano trcanje, dva puta po 15 minuta u komadu.E sad, u celu pricu sam krenuo iz dva razloga da popravim steknem kondiciju, i da ubijem shlauf koji me extra nervira.E, sada - kondicija napreduje nevidjenom brzinom, mnogo se bolje osecam, ponovo umem da disem kako valja i tako to.Shlauf se,pak, pokazao jako tvrdoglavim - kako da ga eliminisem ?(celu ovu pricu sam ispricao cisto da bi poznavaoci imali pun uvid u stanje :) takodje, hranim se prilicno zdravo )

Link to comment

24god/183cm/85kg.Slauf i nije neobican jer mi se sav visak kilograma uvek skupi prvo u stomak, onda svuda. A skidam kilograme obrnutim redosledom, dakle stomak uve na kraju i uvek jedva.Sto se ishrane tice - nisam nikakav freak i ne pada mi na pamet da "brojim kalorije", ali se trudim da : doruckujem (uglavnom to bude musli sa niskomasnim jogurtom), da veceram, ali ne posle 8 (kornflex, iliako sam bas gladan crni tost sa malo necega). Suncokretovo ulje ne bih umeo u radnji da prepoznam, i generalno u ovo letnje vreme jedem vise povrca i salati.Slauf je reminiscencija na neko drugo vreme, kada se dosta zabusavalo :D

Edited by Alphons
Link to comment
To je bila samozajebavancija, bicepas od 40cm je nista :(
:lol: nisu vazne mere, i "imati" bicepas je velika stvar
Slauf je reminiscencija na neko drugo vreme, kada se dosta zabusavalo :D
kupi pojas za mrsavljenje i izbaci ugljene hidrate iz vecere
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...