Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Ako je sipka dugacka 1m, nema problema. Ali na netu uglavnom nema dimenzija, a jedino sto sam uspeo da pronadjem na tu temu je forum gde je neko (sa slicnom dilemom kao ja) napisao da je najduza sipka koju je pronasao 94cm.

Link to comment

Stigao iznenadni priliv novca i od nedelje narucujem Optimum Nutrition Standard Whey Gold 100% protein (4.7kg) + neki krealkalin :Hail: Mozda uzmem solo, mozda podelim i sa drugom zbog radi smanjenja troskova, ali u svakom slucaju bi trebalo da bude napretka.Woohoo!

Link to comment
  • 2 weeks later...

Resio sam problem sa HIIT-om. Stvar se sredila kada sam zbog teretane poceo da uzimam whey protein, sto naravno znaci da su misici bile iscedjeni od napora i da je onda protein dosta lako (1 nedelja) sredio taj problem

Edited by Hustler
Link to comment

Ako si pri keshu, zvekni i glutamin. On je valjda namenjen bas za ocuvanje misica od razgradnje i tako toga i uzima se zajedno sa whey proteinom.

Link to comment

Uh, pri tolikom kesu bas i nisam :Dinace citao sam na nekoliko mesta da glutamin, bcaa i ostale a-kiseline, ready to drink proteini i protein bar-ovi nemaju smisla osim ako se ne takmicis, a ova poslednja dva nemaju smisla uopste

E, da vam znaju roditelji šta radite...
Majka oce da mi se ushlepa na proteine, a sumnjam da mi ceprka i po ribljem ulju Edited by Hustler
Link to comment

Pijes riblje ulje, omega 3 i taj fazon? Truli bogatas, znaci... ccc...Inace, ovo za glutamin je preporuka na osnovu teoretskog znanja. Navodno sprecava razgradnju misica i dobar je za rekreativce sa viskom novaca... Ja krljam samo whey i krealkalin a i za to sam morao dupe da prodam.

Link to comment

dextrozu uzimam u PWM (post workout meal), zajedno sa proteinom. jako jeftina stvar. 100g je 12dinranije sam bio izuzetno umoran posle treninga, sada je sa proteinima i dexom dosta normalnija situacijainace citao sam ranije na ovom topiku da su neki na polumaratonu uzimali tablete dextroze? da li je to standardna praksa za duge deonice?

Pijes riblje ulje, omega 3 i taj fazon? Truli bogatas, znaci... ccc...Inace, ovo za glutamin je preporuka na osnovu teoretskog znanja. Navodno sprecava razgradnju misica i dobar je za rekreativce sa viskom novaca... Ja krljam samo whey i krealkalin a i za to sam morao dupe da prodam.
Haha, sta si onda prodao za Astru? Inace uzimam minerale i vitamine. Moram to raditi zbog normalnog mrsavljenja, ipak ce to biti pad od 15kg (sada je 10), pa ne zelim da ugrozavam telo.A sto se tice kesa i ja sam u poprilicnoj frci zbo tog pazara Edited by Hustler
Link to comment
inace citao sam ranije na ovom topiku da su neki na polumaratonu uzimali tablete dextroze? da li je to standardna praksa za duge deonice?
da mada zavisi od pojedinacnih slucajeva. trenutno su gelovi apsolutni hit i nezamenjivi.
Link to comment
Pijes riblje ulje, omega 3 i taj fazon? Truli bogatas, znaci... ccc...Inace, ovo za glutamin je preporuka na osnovu teoretskog znanja. Navodno sprecava razgradnju misica i dobar je za rekreativce sa viskom novaca... Ja krljam samo whey i krealkalin a i za to sam morao dupe da prodam.
nista bolje od glutamina :) (ultimate nutrition 400gr, 2300 dinara)sta je krealkalin?
Link to comment

Krealkalin bi trebalo da mu ga dodje neki napredniji kreatin, samo sto ne vezuje toliko vodu za misic. Znaci, malo daje na snazi i izdrzljivosti (ali na mene jos ne deluje, posle 5 dana koriscenja).Ako se sad pitas sta je kreatin, onda jebiga :D Uglavnom, mislim da ni jedan ni drugi nisu za zenske. A glutamin je prilicno skup, majku mu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...