Jump to content

Kardio i teretana

apotekarica

Recommended Posts

Mrka kapa, zivim u stanu zadnjih 7-8 godina. A i ne bi' mog'o da ih ubivam, nema sanse.

jebote, ti ko da je mitrovica biafra.
Mor'o sam da guglam za ovo <_< Imam nesto prijatelja i poznanika koji su otisli poslom za Beograd i Novi Sad i kazu ljudi da je razlika velika, jebem li ga... Vise ljudi sa posteno zaradjenim velikim platama, vise tatinih sinova, vise mafijasa (dobro, za ovo bas i nisam siguran :D ), svega vise... Recimo da je ovde 25 hiljada dovoljno za neki prosecan zivot, dok mi ovi moji rekose da u BG-u bez bar 35-40 ne mozes, pa da jebe oca. Ako cemo da se drzimo samo ove sfere zivota, zujeci po bodibilding/fitnes forumima sam skontao da je 98% onih koji trose basnoslovne sume novca na hranu i suplementaciju zbog radi treniranja - upravo iz Beograda ili Novog Sada. Mislim, nemam nista protiv niti me to previse zanima ali je tako.
  • 2 weeks later...
  • Replies 7,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ToniAdams

946

• Milogled Bluff

938

• Zli Gli

706

• darling

424

Top Posters In This Topic

Popular Posts

+ 2 bučice i set tegova

Ringsport rs probaj, dobili su skoro plocaste tegove.

https://www.kupujemprodajem.com/sport-i-razonoda/oprema-za-teretane-i-vezbanje/metalni-tegovi-svih-dimenzija-povoljno/oglas/51017983#mhs0-1585683151794

Posted Images

Koliko je bezbedno (za nekoga od 72-3 kg) raditi zgibove na cevi koja izlazi iz plafona u kupatilu (precnika 5-6cm)? Pitanje je vise za neki "gradjevinski" topik, ali sta znam, mozda je neko radio :DOvo sa sipkom i vratima ne ide. Previse usko i nisko. Osim ako ne moze da se zasrafi izmedju dva zida ispred vrata, ali tu je sirina jedno 100cm.

Lale Gator

Pa ako ti ne predstavlja problem da u nekom trenutku eventualno budeš poliven komšijskim fekalijama - samo izvoli.

Ako je sipka dugacka 1m, nema problema. Ali na netu uglavnom nema dimenzija, a jedino sto sam uspeo da pronadjem na tu temu je forum gde je neko (sa slicnom dilemom kao ja) napisao da je najduza sipka koju je pronasao 94cm.

Idi na neko stovariste gradjevinskog materijala. Sigurno ces naci sipku kakva ti odgovara, a tamo ce ti iseci po meri koliko ti treba.

Stigao iznenadni priliv novca i od nedelje narucujem Optimum Nutrition Standard Whey Gold 100% protein (4.7kg) + neki krealkalin :Hail: Mozda uzmem solo, mozda podelim i sa drugom zbog radi smanjenja troskova, ali u svakom slucaju bi trebalo da bude napretka.Woohoo!

• 2 weeks later...

Resio sam problem sa HIIT-om. Stvar se sredila kada sam zbog teretane poceo da uzimam whey protein, sto naravno znaci da su misici bile iscedjeni od napora i da je onda protein dosta lako (1 nedelja) sredio taj problem

Edited by Hustler

Ako si pri keshu, zvekni i glutamin. On je valjda namenjen bas za ocuvanje misica od razgradnje i tako toga i uzima se zajedno sa whey proteinom.

Uh, pri tolikom kesu bas i nisam :Dinace citao sam na nekoliko mesta da glutamin, bcaa i ostale a-kiseline, ready to drink proteini i protein bar-ovi nemaju smisla osim ako se ne takmicis, a ova poslednja dva nemaju smisla uopste

E, da vam znaju roditelji šta radite...
Majka oce da mi se ushlepa na proteine, a sumnjam da mi ceprka i po ribljem ulju Edited by Hustler

Pijes riblje ulje, omega 3 i taj fazon? Truli bogatas, znaci... ccc...Inace, ovo za glutamin je preporuka na osnovu teoretskog znanja. Navodno sprecava razgradnju misica i dobar je za rekreativce sa viskom novaca... Ja krljam samo whey i krealkalin a i za to sam morao dupe da prodam.