Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

maj prešs :heart:

Wave.jpg

mozak veruje da ce na 50. km da dostigne idealno stanje lebdenja svojim svemirom bez reagovanja na spoljne nadrazaje. medjutim, kolena vec oko 10. pocinju da se bune skripanjem, kvrckanjem i preskakanjem. do sada je mozak-kolena: win-win. stigosmo do 42.5 km. najapametnije iskoriscenih 75 minuta kojih u poslednje vreme mogu da se setim.edit: spojler

Edited by Cruella De Ville
Link to comment

istina je da je masina projektovana za glutealnu grupu misica, al ja otkrih neke druge nefizicke blagodatne efekte ^_^ mada je interesantno da se gluteus ne buni, iako ja idem negde do oko polovine opterecenja (10-15. nivo od mogucih 25), preko toga bih postigla brzinu jedino ako bih se zasula dzakom kokaina. ne znam zaista za koga je predvidjeno preko 20 nivoa, moguce za androide :unsure: cak i tada sumnjam da bi gujci smetalo, ali zglobovi bi se razleteli na sve strane :ph34r:to da je za gluteus (maximus) moze se brzo zakljuciti i prema reakcijama publike <_< sreca te posle prvih nekoliko km vise nisam prisutna u prostoriji, osim fizicki ^_^

Link to comment
to da je za gluteus (maximus) moze se brzo zakljuciti i prema reakcijama publike dry.gif sreca te posle prvih nekoliko km vise nisam prisutna u prostoriji, osim fizicki happy.gif
publika? koliko je ulaznica?
Link to comment
  • 3 weeks later...

jel ima neko vratilo koje se montira na vrata?ja se razmisljam da pazarim, ali sam 1 patosirao kod drugara kuci kada je vratilo proklizalo na ragastolu vrata, pa me interesuje ako neko ima iskustva sa time. ja imam 86kgnasao sam nesto ovakorx_vrat_sobno_vratilo.jpg

Link to comment

Mene zivo zanima kako se to montira i kako funkcionise... Citao sam po internetu da dosta ljudi ima to cudo ali sta znam, zvuci mi malo nerealno da moze biti jednako dobro kao ona sprava u teretani.

Link to comment

Primetices da je na slici ovaj blizi kraj nije iz istog komada kao ostatak sipke. E pa ista je stvar i sa suprotnim krajem i oni su u sipku zavrnuti navojem Ostaje samo da ih odvrnes na sirinu vojih vrata, uglavis izmedju ragastola i onda jos dodatno zarotiras sipku koja ce oba kraja jos vise razmaknuti i maksimalno pricvrstiti sipku. E sad, to je sljakalo kod nekih manjih drugara, kod mene bas i ne znam da li ce mociInace jedan drugar je pre godinu dana kupio i ono veliko vratilo za 11.000 din sa popustom u Intersportu i isporukom na adresu. Kaze da je odlicno i da je prestao da ide u teretanu jer moze ovako da se odrzava, ali on ima kucu i ne mora da brine o prostoru, dok se jedan drugi momak poprilicno zajebao sa tom spravom u svojoj sobivratilo_sa_vise_funkcijaV.gif

Edited by Hustler
Link to comment

u pa mogao bi ja sebi to uzeti, samo je problem što u stanu nemam mesta, a do kuće idem jednom do dva puta nedeljno... ustvari mogao bi pobacati neke stvari iz stana koje ionako ničemu ne koriste, vežbanje je bitnijeinače sam se malo aktivirao po tom pitanju, sad radim sklekove svaki drugi treći dan (zato što sam lenji skot) i došao sam do cifre 45, još malo pa stara forma :D

Edited by Dionysos
Link to comment

ja imam self made nosache ubushene u zid iznad vrata i shipku odgore.oni drzzachi da mozzesh da se okachish naglavachke na vratilo me privlache. 50 jura chini mi se.

Link to comment
Primetices da je na slici ovaj blizi kraj nije iz istog komada kao ostatak sipke. E pa ista je stvar i sa suprotnim krajem i oni su u sipku zavrnuti navojem Ostaje samo da ih odvrnes na sirinu vojih vrata, uglavis izmedju ragastola i onda jos dodatno zarotiras sipku koja ce oba kraja jos vise razmaknuti i maksimalno pricvrstiti sipku.
Ma znam to, nego sirina vrata nije ni blizu ista kao najsiri hvat na ovoj spravi (a ja u teretani radim siroke zgibove) + sto nama visokima ne bi bilo lako raditi i zbog toga sto je visina vrata uglavnom do 2 metra. Sad sam probao kod mene u sobi i cak i sa zgrcenim nogama mi kolena u donjem polozaju vise skoro do patosa.Da ne idem u teretanu, svakako bi' pre uzeo ovu spravu nego samo taj dodatak za zgibove.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...