Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

1,2 je dobar kvocijenat za benc. Naravno, po bilderskim standardima (i sutevima, by Slaven Bilic), ne powerlifterskim

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
9 minutes ago, InvisibleLight said:

ugl sam svuda novice, sem za shoulder press, tu sam interm.

malo sam sam se pokunjila, al ipak, te ocene i procenti su medju bilderskom populacijom ne medju opstom :D 

Medju opstom sam sigurno snaznija i od pola muskaraca. 

Link to comment

Your Strength Level for Pull Ups is Advanced★★★★

We estimate that your one-rep max is 92 kg including your bodyweight

You're stronger than

87%of female lifters in your age group weighing 65.7 kg

 
:kralj:
 
spremna sam za tas.
 
 
 

Share on Facebook

 
Edited by darling
Link to comment

koji je ovo andrak?

ne znam kako se ovo računa al nije ni bitno. verovatno postoji oko 300 žena koje rade zgibove... 

 

šalim se, svaka čast!

 

ja sam napisao da mogu 15 običnih zgibova, al ne znam dal je to istina. saće proverim kad dođem kući. to me stavlja u 66%.

Link to comment

ai, pa ti imaš 2m.

 

uradio sam 10, od toga poslednja tri sa podignutim nogama jer je klinac došao ispod i tražio da ga dignem. Mogao sam nogama pa da bude bw+12 :D.

Link to comment

100 iz bencha. Kako je to besmislen benchmark (no pun intended). Ne zelim da umanjujem uspeh Nisam Jaoa (i ja sam se svojevremeno ozbiljnije bavio bencom i dosao do slicnog kvocijenta), ali evo jednog jednostavnog pitanja: da li biste za selidbu pre pozvali nekoga ko dize 100 iz benca ili 50 iz clean and press-a? Znaci ono, sipka je na podu, i ti treba da je prvo nabacis na ramena, a zatim podignes iznad glave. Sad, mozemo da razvijemo beskonacnu diskusiju oko toga sta je teze i funkcionalnije, ali ono sto ni budala ne moze poreci je da se clean and press skoro nikad ne uzima za merilo snage, a bench press stalno i bez izuzetka. To je, po meni, jedna od najvecih besmislica u svetu dizanja tereta, a konkurencija je zestoka. Ako se neko ne slaze s ovim, molim ga da mi odgovori: kada je poslednji put u zivotu obavljao neki fizicki posao lezeci na ledjima?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...