Jump to content

vize, vize, vize, ze, ze, ze...

Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Wtf, pa kako ce sad da funkcionise sengen? ako 100.000 kineza proba da udje u EU niko ih nece zaustaviti jer su svi look alike

...poslato sa prinudnog...

Kakve veze ovo ima sa Sengenom?

• Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• jms_uk

348

• Parsons

90

• banecare1

56

• Tresko

55

Top Posters In This Topic

Wtf, pa kako ce sad da funkcionise sengen? ako 100.000 kineza proba da udje u EU niko ih nece zaustaviti jer su svi look alike

Pa nije Srbija u Šengenu.

aha da, al svejedno :D wtf zona

wtf je jer google kaže da je Kini bezvizni režim dalo jedno 10 država na svetu, otprilike neki Barbadosi, Mingopingo ostrva, Kuba i Minimikropolinezija. Što će reći da je genije uradio nešto što se ne radi, i još se time hvali. A do toga je došlo verovatno tako što je Kinez rekao ajde dajte nam bezvizni režim i ovaj kao ovaj, da, da naravno.

Hipoteticki: Kinez udje sa pasosem rodjaka/poznanika iz Eu i njegovom boravisnom dozvolom. Treba samo doneti dokumenta... Jeste da se to moze uraditi i direktno Eu-Kina ali provere na zemljanim granicama za ulaz u Sengen nisu toliko ostre cini mi se... ne znam, meni su njihove crte lica necitljive u 50% slucajeva...

taj wuhan mi je ostao bas u losem secanju. dva puta sam bio i sve neka prasina, hladnoca u prostorijama i puse cak u liftovima. jedini plus mi je bio klopa, ja volim ljuto, a tamo stavljaju papricice u sve osim caja.

on tipic: ne znam na koliko ides u wuhan, ako je na kratko imas one 144h visa free varijante za kinu.

bice vise od 144h najverovatnije.

trebalo je da idem u elektranu u dabieshan, kod wuhana, a tamo je tek prasina  i ...azbest, dakle NO GO.

tako da smo se dogovorili da ja sedim u wuhanu u hotelu za kompom i da odatle rukovodim akcijom  :fantom:

znam, mogao sam to i iz svilajnca, ali klijent je insistirao, a klijent je bog  -_-

a i to ljuto sto kazes...

• 2 weeks later...