Jump to content
IGNORED

vize, vize, vize, ze, ze, ze...


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

idem odmah da se upucam! pa meni treba viza i za maleziju i za indoneziju i za hong kong i za makao! pa kako, zasto??? :cry:
Nije to ništa. Ortak je upozno 1 Brazilca koga su vratili na granici kod Prijepolja. Nije imao vizu za Crnu Goru!
Link to comment
najgore mi od svega sto sve te drzave dozvoljavaju nekim bulja drzavama da dobiju vizu on arrival, a mi ne mozemo ni to... sad moram da se mlatim s tim. grozno!
meni su srecom cene karata poskupele dosta, pa necu vise da mislim o tome...good luck!
Link to comment
idem odmah da se upucam! pa meni treba viza i za maleziju i za indoneziju i za hong kong i za makao! pa kako, zasto??? :cry:
si videla?a obrati paznju kojim dvema drzavama jedino treba viza za maleziju. ako nije bilo nekih promena, jedna je izrael, a druga srbija. i to ti vizu odobrava otprilike neko ministarstvo za nacionalnu bezbednost. pa ti apliciraj :D
Link to comment

haha, mislim da ce to da potraje. dok provere sve kontraobavestajne podatke, dok obave sa tobom sve potrebne informativne razgovore...mislim da ce te zezati to sto ne apliciras u zemlji boravka. bar je takvo pravilo za vecinu ostalih zemalja. proveri. i sretno. ako ne uspes, cari indonezije mozes da osetis na sentosi, buduci da su biserno beli pesak dovlacili cak odande. i to je nesto :D.

Link to comment

indonezija ce valjda da mi proradi, ali ja sam tako htela da idem u kej-el. na sentosu idem u nedelju. :)volim singapur bas! kad bih mogla ovde da dovedem porodicu i prijatelje, vino iz francuske i pivo iz belgije i neku hranu iz srbije, ne bih mrdala odavde...

Link to comment

Mogla bi da osnuješ neku srpsku enklavu četvrt u Singapuru. I Srpsku kafanu sa Tematskim večerima: četvrtkom prasići i KUD-ovi, petkom guslarska večad, subotom papazjanija-ala-špic i Zdravko Čolić tribute, nedelja je dan odmora, ponedeljkom i utorkom šopska salata i rok-bendovi iz Srbije, sredom živana-šaponja Ilić i Kargo orkestar.

Link to comment
indonezija ce valjda da mi proradi, ali ja sam tako htela da idem u kej-el. na sentosu idem u nedelju. :)
a kad ces da postiras neke slike iz svih tih raznih predela? Edited by jms_uk
Link to comment

hocu, hocu, kako necu! cim kupim kameru. nisam htela da nosam staru jer je kupljena u US pa bih morala i konvertor da vukljam, sve ukupno 3 kg... ovako sam imala samo 17 kg prtljaga in excess. :(sad kad malajci vide da sam iz srbije i da konkurisem za vizu iz singapura, optuzice me za sve neresene zlocine u poslednjih deceniju i po. :lol:lale, ovde potpuno ima mesta jednoj takvoj kafani. ovde ima mesta za sve!edit: niko se ne javlja u indonezanskom konzulatu, a ovi moji navalili sutra da idemo na bintan ostrva sto je u indoneziji. wiki travel kaze sledece: For detailed information on visas, please see Indonesia page. All Bintan ports, namely Tanjung Pinang, Lobam and Bandar Bentan Telani or Lagoi (Bintan Resorts) are visa-free and visa-on-arrival points of entry.sta mislite, koliko je ovo reliable? ja idem, pa neka me vrate.

Edited by MayDay
Link to comment
All Bintan ports, namely Tanjung Pinang, Lobam and Bandar Bentan Telani or Lagoi (Bintan Resorts) are visa-free and visa-on-arrival points of entry.sta mislite, koliko je ovo reliable? ja idem, pa neka me vrate.
i ja bih.
Link to comment
najgore mi od svega sto sve te drzave dozvoljavaju nekim bulja drzavama da dobiju vizu on arrival, a mi ne mozemo ni to... sad moram da se mlatim s tim. grozno!
Do pre 3-4 godine, državljani Srbije i Izraela nisu uopšte mogli da udju u Maleziju.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...