Jump to content
IGNORED

SBB promenio cene internet usluga


Lloyd Wyman

Recommended Posts

5 hours ago, mraki said:

Živka, to je za ove sa najskupljim paketom kojima nemaju šta od kanala da otključaju za novu godinu. Oni dobiju čokoladice. :lolol:

 

Adore bombonjera, smanjenje računa bi bilo uvredljivo za premium korisnike...

 

4 hours ago, Tinman said:

Kada se ocekuje pred-novogodisnje otkljucavanje kanala? Prosle godine je bilo od 15.12. cini mi se

 

Pola decembra i pola januara je standard

  • Hvala 1
Link to comment
  • 3 months later...

Stigao mi SBB-ov povecan racun za ovaj mesec za 150 dinara. Koliko vidim po netu dali su obavestenje na sajtu i na nekom prethodnom racunu sitnim slovima (ja nisam video). Tako da sve po zakonu, proslo 30 dana da se na osnovu toga raskine ugovor, sisaj ga sirotinjo :vikleri:

 

Odo da nadjem neki drugi nacin da raskinem ugovor. Ionako samo gledam sport na kablovskoj a sad je mrska arena uzela sve sto valja. 

Link to comment

Update: za divno cudo SBB mi nije pravio problem da raskinem ugovor. Sve brzo zavrseno preko mail-a. Telekom jedva docekao poziv, dali mi 18 meseci po 1 dinar, uz dokaz da sam napustio mrsi SBB i njihovu N1 televiziju. Ziveo Predsednik!

  • Haha 4
  • Tužno 4
Link to comment
  • 3 weeks later...

Imam yettel, ali jos imam i Eon. Od pre mesec dana vise ne mogu da gledam n1 i prva 4 Sportkluba. Pise Geoblok i da izabrani kanal nije dostupan na mrezi. Kako to da resim, odnosno postoji li mogucnost da platim da imam i te kanale

 

Link to comment
  • 5 weeks later...

Kasnio par dana da platim zadnji racun i muceni SBB mi vec preti nekim trecim licima kojima ce da da da me jure i sa kojima ce da podeli moje podatke. E jesu jadni :D

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Koji je paket u pitanju?

 

 

 

Meni se pre par godina desilo da uplata nije dobro legla, ali mi iz SBB ni posle par meseci nisu ništa prijavili niti se žalili, pa sam ukapirao tek kad sam pogledao stanje na online...

Edited by Jeremija
Link to comment

Ma ja vucem jos neki paket iz IKOM-a... Inace i meni se desavalo da promasim uplatu ali posto sam se sada prebacio kod drugog operatera mozda su se uprpili da cu da ignorisem da platim zaostatak pa odmah krenuli teskom artiljerijom.

Link to comment

Meni je to suludo, niti su (pretpostavljam) to neke velike pare, niti si ti neki repeat offender, samo kvare sebi imidz u situaciji kad to nikako ne bi trebali da rade...

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...