Jump to content
IGNORED

SBB promenio cene internet usluga


Lloyd Wyman

Recommended Posts

Ne.Edit: Za neki manji novac možeš kupiti WiFi rotuer nabaciti ga na sbb-ov modem i to je to.
Budi dobar, pa mi samo reci - koliko u brojevima izlazi taj "neki manji novac" odnosno da li vredi ulagati u kupovinu WiFi routera?
Link to comment
Ja bih uzimao samo internet - ili bez ugovora ili, eventualno, uz ugovor na godinu dana. Tu ga ne dobijam, ne?
Ne možeš da uzmeš samo internet. kablovska (obična) ti obavezno upada u paket.
Link to comment
  • 3 months later...
2403067340.pngSta se ovo u zadnjih par dana desava sa SBB netom? Trebalo bi da imam 10 Mbps protoka, i tako je i radilo do skoro, a onda odjednom ovo :/ A ja jos razmisljam da li za dodatnih 900 din mesecno da dupliram brzinu protoka, ali sto to da radim ako ce ga oni smanjivati kako im se cefne.
Link to comment
  • 1 month later...

Ima drugar Flathome S paket (10 Mb/s). Koja je najbolja varijanta da i ja u drugoj sobi imam njegov net? Običan je router. Da li SBB daje neke wireless modele postojećim korisnicima? Ako ne daje, šta biste onda preporučili? Neki TP-Link model (al' da se baš ne oderem kupujući ga) ili neku drugu varijantu?

Link to comment

Neki wireless TP-link, da, ako je soba do sobe mozes uzeti G ruter, ako je kroz vise zidova ili veci stan, onda N.Takodje, pominjes SBBov ruter, pretpostavljam da mislis na modem? Ono malo crno kockasto sokocjalo sa 5 lampica? Za SBB ne znam da daje rutere, u svakom slucaju se ne bih oslanjao puno na njih (moje iskustvo).Opet, ako je soba do sobe, mozes i da probusis zid pa provuces mrezni kabl, u tom slucaju ti treba obican zicani ruter, oni su jeftiniji, mada te kosta kabl, ali ne previse.Postoji cak i vrlo socijalna mogucnost da se obojica nakacite kablom na SBBov modem, jedan u USB ulaz, drugi u LAN, ali ne bih to preporucivao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...