Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Verovatno ćeš mi onda i za Volvo S40 reći da je takođe neki prešminkani a samim tim i lošiji klon nekog VW pa da se i njega klonim? (da, znam, skroz sam šablon zubara iz US filmova C produkcije, oću Volvoa ili Saaba)
pomenuta vectra je opel a ne VW. originalnost je u saabu prestala onog dana kada ga je kupio GM. S40 datira iz doba kada volvo nije bio u vlasnistvu forda, ali ni to nije bitno srecnije vozilo od pomenutih: napravljeno na istoj platformi kao mitsubishi carisma, u istoj fabrici u holandiji, sa prosecnim motorima (reno dizel 1.9). restilizovana verzija jeste uradjena na bazi fordovih motora i platforme.V50 je mehanicki istovetan kao ford focus karavan, uz fenomenalan dizajn - kokpit i kontrolna tabla su remek delo. da me zanima fokus sa volvovim bedzom i da mi je OK da me grand motors pegla sa zamenom ulja i filtera od 200E (kad ovde vec ne postoji bilo ko ume da radi nove volvoe a da nije poslednji dripac), davno bi ga vozio. ubedljivo najlepsi mali karavan na trzistu ali teska sminka. bice ih uskoro dosta ovde - kao svojevremeno V40 - prilicno lose drzi cenu na polovnom trzistu s obzirom na to koliko kosta nov.zna se sta je pravi volvo koji nije pravljen za fensi lajfstajl gej klijentelu nego za pravoverne volvoiste: Edited by gazza1
Link to comment
sto se tice lagune, no comment - predivan auto, udoban, sexy, steta sto u njemu moraju da se menjaju brzine - kriminalan menjac - hod 20cm napred 20cm nazad, sa po 5 cm lateralnog lufta. je*es auto u kome moras da razmisljas prilikom promene brzine. ne shvatam da u vremenu u kome svako kupuje sklopove od svakoga, reno ne kupi menjac od nekog japanskog ili nemackog proizvodjaca, kada dokazano ne ume da napravi svoj.... a danas i fiat ugradjuje opelove menjace (not my cup of tea ali svejedno)....
menjač mu je kad sam proveravao pre nekih 15 minuta, skroz na mestu :blink: i nisam video nikakvih 20cm nit hoda nit lufta. si siguran da govorimo o istom autu? :huh: pa nije ovo reno 4 gtl ;)
Link to comment
menjač mu je kad sam proveravao pre nekih 15 minuta, skroz na mestu :blink: i nisam video nikakvih 20cm nit hoda nit lufta. si siguran da govorimo o istom autu? :huh: pa nije ovo reno 4 gtl ;)
jel si menjao brzine u nekom japanskom ili nemackom vozilu proizvedenom u ovom milenijumu?
Link to comment
pravi volvo koji nije pravljen za fensi lajfstajl gej klijentelu
Dočim su VW vozači testosteronske bombe, koje luče mošus i obezbeđuju koitus rečenicom "babo mi kupJo golfa dizela, oš đir?". Edited by dig_chohano
Link to comment
Dočim su VW vozači testosteronske bombe, koje luče mošus i obezbeđuju koitus rečenicom "babo mi kupJo golfa dizela, oš đir?".
bojim se da se trenutno u beogradu vise takvih prerusilo u saabove, volvoe, subarue i honde.
Link to comment

Stani, sad si trunku nekonzistentan, nisi li rekao da su to vozila za "fensi lajfstajl gej klijentelu"? Jbg, moraš shvatiti da nemamo svi potrebu za kolima kojima možemo vikendom da vozimo četiri tovljenika na stočnu pijacu u Velikom Laolu.

Link to comment
Stani, sad si trunku nekonzistentan, nisi li rekao da su to vozila za "fensi lajfstajl gej klijentelu"? Jbg, moraš shvatiti da nemamo svi potrebu za kolima kojima možemo vikendom da vozimo četiri tovljenika na stočnu pijacu u Velikom Laolu.
ti se pravis retardiran ili si stvarno takav? napisao sam ti da su fensi lajfstajl gej volvoi i saabovi oni koji su zamaskirani fordovi i opeli vektre, i pritom sam ti stavio link na kome mozes za 7.5k da kupis pravog volvoa, dizajniranog i napravljenog u svedskoj.realno te ne zanima, jel tako?
Link to comment

Stvarno sam retardiran. Ovo diktiram svom staratelju.Jedino konzistentno što sam kod tebe primetio je da sve što nije VW sucks.Ne bi bilo loše da se informišeš o tome da kad vozila dele istu platformu ne znači da su u pitanju ista, samo šminkom zamaskirana. A za pravog Volvoa ti hvala onoliko, samo pogledaj pod Veliko Laole.

Link to comment

citas dijagonalno - na temu VW - samo sam napisao da njihova produkcija bazirana na TDI motorima od 1999. naovamo u uslovima visoke eksploatacije ima stanovitih prednosti nad vecinom konkurencije iz slicne (nasvirani dizeli) kategorije vozila i da to nema veze sa prosecnim imidzom vozaca golfa 2 na ovim prostorima, na cemu se vecina vasih procena zasniva. nisu polovni VW najskuplji samo u srbiji spram komparativnih renoa, fiata, opela ili pezoa - to je svuda na planeti i za to postoje odredjeni razlozi koji nisu samo kolicina blata na opancima i bosansko poreklo vozaca. toliko o tome, davno je postalo besmisleno

Link to comment
citas dijagonalno - na temu VW - samo sam napisao da njihova produkcija bazirana na TDI motorima od 1999. naovamo u uslovima visoke eksploatacije ima stanovitih prednosti nad vecinom konkurencije iz slicne (nasvirani dizeli) kategorije vozila i da to nema veze sa prosecnim imidzom vozaca golfa 2 na ovim prostorima, na cemu se vecina vasih procena zasniva. nisu polovni VW najskuplji samo u srbiji spram komparativnih renoa, fiata, opela ili pezoa - to je svuda na planeti i za to postoje odredjeni razlozi koji nisu samo kolicina blata na opancima i bosansko poreklo vozaca. toliko o tome, davno je postalo besmisleno
jeste, dosta se to dobro pokazalo. toliko dobro da taxisti beze od njih polako, a oni bi trebalo da su pravi pokazatelj koliko je neki auto magare i nepoderiv i otporan na lose gorivo. toliko da je moj drugar taxista pevao kad je prodao passata 1.9tdi (ne znam koje je slovo/a crveno) 2000 godiste. dosta je jeftin za odrzavanje i dosta dobro podnosi srbske puteve sa svojim jeftinim aluminijumskim prednjim ramenima koja kostaju tricavih 800 eur. Edited by Grunf
Link to comment

Ovi što gotive VW uglanom su imali neka iskustva sa njima. Ovi što hejtuju VW uglanom nikada nisu i ne bi vozili tako nešto. Zaključke donose na osnovu "profila" vozača VW.Meni su ovi prvi daleko racionalniji u razmišljanju, iako sam i sam (priznajem) nekada bio pripadnik ove druge grupe.Rekao sam "uglavnom".Das auto!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...