Jump to content
IGNORED

Pariz


Indy

Recommended Posts

  • 6 months later...

pada mi na pamet da odem na nedelju dana u pariz na odmor ove godine.samo 1x sam bila tamo, u martu 2008. secam se da je hotel bio pristojan i blizu setalista pored sene, ali nema sanse da se setim koji je hotel u pitanju.ako treba odabrati izmedju septembra i kraja avgusta - koji period je bolji?i preporuka za hotel je dobrodosla. jedino sto ja umem da uradim je da vidim sta nudi booking.com, to sam koristila cesto, no, ako ima predloga - unapred hvala.

Link to comment
Vidi ovo. Nije preskupo, čisto, uredno, ok lokacija, metro na 50m od hotela.
prodato.hvala puno.smile.gifedit. borris_, sad videla i tvoj post. uvazavam predlog, hvala Edited by PointTaken
Link to comment

ibis ima one odlično pozicionirane, a ultra jeftine hotele po obodu Periferika- na stotinjak metara od neke od terminus stanica metroa. Najbolji odnos kvalitet-cena u Parizu.(neko moje mišljenje - mada, pviše ne koristim usluge hotela, osim kad moram)

Link to comment
  • 4 weeks later...

Pre 2 dana stigao na CDG, ipak su mi prijatelji ostali i pokazali mi sve "glavne znamenitosti", od Ajfela do Bulunjske shume :D. Blejanje po Pigalu (oni imaju stan da 50m od Moulin Rouge). Malo je reci da sam odushevljen.Trenutno sam u Angletu pored Biarritz-a, ostajem 14 dana da malo okupam i osuncam dupe i probam da surfujem.

Link to comment

Jesam, ali furam majicu ENG repke, Baskijce bas i nije briga :P.Jezivo koliko me je fascinirao Pariz :Hail: . Trenutno sam u Anglet-u, planiram do San Sebastijana, Bilbaa i Santandera da se poklonim ex :ziga: stadionu. Sve preporuke su vishe nego dobrodoshle (mada mi je i sestra odlican vodic).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...