Jump to content
IGNORED

PPP Majice


Mp40

Recommended Posts

  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    57

  • Mp40

    44

  • pacey defender

    17

  • shimpr

    15

Bre, pun kurac motiva za majice na pictionary-ju.
ja ću platim 1 majicu za diga - sa ovom slikom njegovog omiljenog benda: img042.jpg+ jednu istu vaku za tičera Edited by MaryPoppins
Link to comment
moze i album sa slicicama forumasa. onda da se organizujemo mijenjanje na terazijama.
1 šimpr za 4 grunfa, 3 tičera i 2 MP401 ToniAdams za 16 Precoga i 5 Miralema
Link to comment
moze i album sa slicicama forumasa. onda da se organizujemo mijenjanje na terazijama.
Ujee... Da se svaka sličica štampa u onoliko primeraka koliko ko postova ima. Ima svi da mrze Maistora i da čeznu za Inventom npr. Ove sa 0 da odjebemo. Do jaja...
Link to comment

Nego, jel zazivela moja ultra-dno ideja o zurci sa belim majicama sa avatarima?Ove unikat maje mozete da radite kao preslikace ili vector-cuter varijante...

Link to comment
Pih, ne moraju svi da štampaju avatare. Idiotek samo obuče kožni prsluk na golo telo.
Imaš oblokavanje na moj račun za ovo matori! Mada, kad bolje razmislim, i nisi daleko od istine. :lol:
Link to comment

bolji bio gathering na kom bi svako morao svojom pojavom da što više podseća na avatar. oni sa humanoidnim da se sukladno kostimiraju, oni sa nekim glupim simbolima da ih nekako predstave na garderobi. for example, dranata dođe u segsi spavaćici sa kornjačicama, i tako to. empej da nađe plastikanerski šmajser, to bi bio hit.

Edited by Maistor
Link to comment

Uh, vec 15 komata...treba smisliti i kako da ih pokupite?Bice distribucioni centri BG i NS (samo da nadjem neku naivnu Kingmakerku da to preuzme za BG)? Kontam da je tako najbolje...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...