Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ja konačno stigao da overim Venecuelance. I baš su me prijatno iznenadili. Skoro sve je od 200-350, porcije povelike, nažalost stigao sam da probam samo nekoliko vrsta arepa, ali sigurno se vraćam daa probam I ostalo.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
  • 1 year later...

tako su mi jednom pisali iz skoplja: "ovde svi samo sede po kafanama i jedu krompir".

(tamo je već neko vreme trend da se po kafićima služi pomfrit)

 

volim ga i ja, i to sa majonezom :ph34r:

al falafel sendvič iz humus bara volim mnogo više :(

Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 months later...
On 26.1.2021. at 22:57, *edited by mod said:

Ujguri na zelenjaku kidaju.

Neugledno spolja ali je klopa odlična, porcije kamiondžijske a čak su i napravili kršten meni.

2ba5c93ed39b1b2d2f517bd71629ce97.jpg

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

 

e, bila sam zimus kod njih i potvrđujem odličnost. posle narudžbine, majstor promptno ustaje i baca nudle u izlogu, pa se dobije ooogromna porcija svežeg, svilenkastog testa, ukusno začinjenog. sledeće na redu dumplings :wub:

 

Spoiler

143841.jpg

 

s druge strane, turčin preko puta njih me nije oduševio. nije bilo mog prvog pika (lahmadžun), te sam probala samo doner, koji mi je bio :unsure:

ne volim durum doner, a tostiranje na užeglom tosteru ne popravlja stvar. stoga, u mom doner realmu prvo mesto za sada pripada samo - hamzi :s_a:

 

Spoiler

IMG-20191111-123135.jpg

 

 

nego, da li je neko probao novi meksički fast food u čika ljubinoj? nešto na foru buritto madre, čini mi se.

Link to comment

zavisi šta ti se jede, nema samo testa. ja sam uzela neki kombo nudli i govedine (ljuto), a probala sam i sa jagnjetinom i kuminom i sve mi se dopalo. lokal drže ujguri i ukus nije "kineski" na način na koji smo navikli ovde, hrana ne pliva u soja sosu i sličnim šitinama. blaže je začinjeno i jako ukusno. mislim da šta god da odabereš, nećeš se pokajati.

neko ih je snimio kako rade

 

 

Edited by beyoncé
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...