Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Igrom slucaja kupio sam 20 kesica u Jerkovicu, sto je dosta daleko od mog kraja, i od tih 100 komada zalepio sam 40, 40% je mnooogoo bolje od onoga sto sam kupovao u blizini gajbe. Tako da, izgleda da valja sarati po gradu.
Btw, tek danas sam izvalio da postoje slicice i posle Japana, neke zlatne Legends, naravno izvalio sam tako sto sam danas tek dobio prvu :D

Link to comment
4 hours ago, precog said:

mnogo je los kvalitet albuma i slicica. bili su mnogo kvalitetniji ranije - poslednji album koji sam skupljao je italija '90 :)

 

 

Euro '88 ovde. 

 

 

2 hours ago, Timmy said:

Sta se salje za majicu?

 

 

50 kesica na adresu koja je data u albumu, moraš da specifikuješ i veličinu koja ti je potrebna. Požuri, jer imaju samo 15,000. Ja sam poslao za 4, trebalo bi i za petu, ali me nešto mrzi...

 

 

 

35 minutes ago, goofs said:

Igrom slucaja kupio sam 20 kesica u Jerkovicu, sto je dosta daleko od mog kraja, i od tih 100 komada zalepio sam 40, 40% je mnooogoo bolje od onoga sto sam kupovao u blizini gajbe. Tako da, izgleda da valja sarati po gradu.
Btw, tek danas sam izvalio da postoje slicice i posle Japana, neke zlatne Legends, naravno izvalio sam tako sto sam danas tek dobio prvu :D

 

 

Nije to ništa, nećeš mi verovati, ali predzadnji put kad sam uzeo kutiju (kad sam bio na 220), pola sličica nisam imao, prosto neverovatno. Posle te i jučerašnje kupovine sam se dosta približio kraju, stadioni, i mnoge reprezentacije (Srbija, Nemačka, Urugvaj, Peru...) su skroz popunjene, a najmanje imam baš tih sa zadnje strane...

Edited by Jeremija
Link to comment

Izmenjao 100ak komada ko česme, i dalje najefikasniji metod za prikupljanje sličica.

 

Inače, niko neće da menja zlatne osim za zlatnu, i velika većina ljudi je u fazonu da skupe sve do preostalih grbova i onda poruče sličice.

In other news - hoćete skupljati album i kad bude bio sa 48 reprezentacija? :fantom:

Link to comment

Ja da sam zamenio 100 sličica, album bi odavno bio popunjen! :lolol:

 

 

Hteo sam inače danas da i ja dodjem na menjažu, ali kad sam saznao da je maraton, lako sam odustao...

 

Znači, ne daju djeca grbove? :lolol:

Link to comment
29 minutes ago, renne said:

nisu deca, nego preprodavci, nakupci

 

 

Znam, ali sam baš mislio na djecu, čuo sam da traže po 10 sličica (koje nemaju), ili grb za grb.

 

 

Najviše je ovo Paninijeva krivica, kupio sam negde ekvivalent 5 kutija (3 kutije i preko sto kesica na raznim trafikama) i od toga sam dobio samo 17 grbova (od 32) i jedno 6 duplikata. Znači, ne samo da je cena sličica previsoka, nego su postali pohlepni i što se tiče odnosa zlatnih sa drugim sličicama.

 

Meni je, da ne lažem, svejedno, baš sam se dobro zabavio, ali mi je strašno žao dece koju em dere Panini, em (pokušavaju da) deru ovi ljudi kod česme (ako žele da popune album). Ja pre 30 godina ovo verovatno ne bih ni počinjao da skupljam.

Link to comment

Ne znam da l je to do Paninija ili ovih lokalnih mangupa. Ne verujem da se slicice uvoze, to neko stampa ovde kod nas, po licenci, i pakuje. Bar mi deluje logicnije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...