Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

On 4/11/2018 at 17:18, Jeremija said:

Inače, kako ide skupljanje? Otprilike 2/3 skupljeno ovde, sa negde otprilike 150 duplikata. Primetio sam neke čudne stvari što se tiče slika u kesici, jednom sam dobio jedinicu, dvojku, i par reprezentacija u istoj kesici, u jednoj  su bili Pele i grbovi Japana i Saudijske Arabije, a bila je i jedna sa Čakom i Šaćirijem u istoj kesici. Ne znam kako štampaju, ali ne čini mi se random...

 

Ja na 220 do kraja. Najblizi popunjavanju su mi fudbalske velesile Saudijske Arabije, Paname i Poljske (fale po 4 slicice). S druge strane, nasih i Hrvata skoro pa nista, Spanija i Portugal tu negde blizu. Imam samo 3 grba i onaj pehar na pocetku.

Link to comment
13 minutes ago, goofs said:

 

Ja na 220 do kraja. Najblizi popunjavanju su mi fudbalske velesile Saudijske Arabije, Paname i Poljske (fale po 4 slicice). S druge strane, nasih i Hrvata skoro pa nista, Spanija i Portugal tu negde blizu. Imam samo 3 grba i onaj pehar na pocetku.

 

 

Otprilike isto posle 3 kutije, s tim što sam od srede bio dosta zauzet, tako da ne samo što nisam ništa dodatno kupovao, nego (do juče) nisam ni sotirao duplikate.

 

Naših i Hrvata imam baš dosta, i jednih i drugih mi fali po 4, s tim što kod naših imam i grb. Jagoša Vukovića mislim da imam jedno 10 duplikata, biće ga se teško ratosiljati u menjaži. 

 

Očigledno su slabo štampali grbove, mada sam  tu imao malo više sreće, pa ih imam 13, i samo jedan duplikat.

Link to comment

koji su ljaljani ovi iz zurnala :D

najpre se obradujem kad sam video da opet dele, a onda kad sam dosao kuci skontam da su dali istih 6 kao i neki dan kad su delili uz album :isuse:

makar da sam skontao ranije, pa da kupimjos makar jednu kesicu,ovako se vecerasnje "izvlacenje"/lepljenje svelo na svega 10 slcica :(

 

 

sto se duplikata tice, za divno cudo, vise nego korektno prolazim za sad

kapiram da posle ovog sto sam sad napisao sutra kupujem sve same duplikate! :D

 

Link to comment

inace ja to polako po 2-3 kesice dnevno, a poceo pre 7 dana

tako da sam tek oko 100 popunio. jos nijednog naseg reprezentativca nisam izvukao :D

na stranu sto mi mnogo novca da kupim kutiju, dve slicica odjednom, ne bi mi to bilo zadovljstvo

Link to comment
16 hours ago, pbg12345 said:

inace ja to polako po 2-3 kesice dnevno, a poceo pre 7 dana

tako da sam tek oko 100 popunio. jos nijednog naseg reprezentativca nisam izvukao :D

na stranu sto mi mnogo novca da kupim kutiju, dve slicica odjednom, ne bi mi to bilo zadovljstvo

 

 

Daj, nemoj da zezaš, evo kako ja stojim sa našima:

 

 

Spoiler

30429290_102160453487giryv.jpg

 

Link to comment
12 minutes ago, čekmeže said:

Jel to novinski papir?

 

 

Nemam pojma, ali nije ništa posebno, definitivno je lošiji nego ono na šta sam navikao osmadesetih. Ili se loše sećam pošto sam bio malji deca...

Link to comment
On 4/14/2018 at 17:05, notenoughreasonsforclaire said:

Ima li kutija na buvljaku i gde?

 

Da se dopunim - gde ima kutija i po kojoj ceni?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...