Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

od kada su podelili kutije na 50 kesica ima vise duplikata... secam se pre 4 godine da sam kutiju od 100 kesica celu zalepio u album, bez ijednog duplikata.

 

sad sam od dve i po kutije ostao sa oko 300 duplikata

Link to comment
58 minutes ago, extragluv said:

sad sam od dve i po kutije ostao sa oko 300 duplikata

 

E to, bukvalno isto mi se desilo, bas sam brojao danas na oko pola albuma sam i 250+ duplikata. Nikad ranije mi se to nije desavalo.

@mlatko

Deluje kul :) mada kapiram da je skupa rabota. NBA je uvek imao opako dobre kartice, a jednom sam skupljao Calcio kartice, tamo negde oko 2000te, Batistuta, Totti i Nesta su bili te specijalne srebrne, a moras da kupis bar 10 kesica da bi izvukao jednu. A mi klinci, kucu bi prodali samo da sakupljamo :)

Link to comment
12 hours ago, Timmy said:

To narucivanje na kraju sta fali je samo za sisice. Pravi skupljaci idu sve na menjazu. Kad ostane  5 do 10 pocne da se daje 2 ili 3 za jednu. Poslednjih par i po vise. A za poslednju se da sve sto je ostalo :fantom: 

pre cetiri godina sam poslednjih 7-8 slicica razmenio postom po celoj nemackoj. ima neki portal gde trazis i nudis, pa se salje na poverenje :)

Link to comment

proslo evropsko sam odustao od menjaza ne kraju jer zlatnih slicica em nije bilo, em su ih sve drzali dileri i trazili masnu kintu. pa sam odabrao da platim polidoru

Link to comment
26 minutes ago, Ros said:

pre cetiri godina sam poslednjih 7-8 slicica razmenio postom po celoj nemackoj. ima neki portal gde trazis i nudis, pa se salje na poverenje :)

 

Ima i kod nas to, ima ih nekoliko zapravo, odlicna stvar

Link to comment
11 minutes ago, goofs said:

 

Ima i kod nas to, ima ih nekoliko zapravo, odlicna stvar

gomilu sam razmenio putujuci na posao i menjajuci se sa klincadijom koja je isla u skolu prigradskom zeleznicom. kad je sve proslo, onda mi tek dunulo u glavu da je neko to moje druzenje sa decom i davanje 4-5 slicica za jednu ili jednostavno poklanjanje, mogao totalno pogresno protumaciti :D

Link to comment
10 hours ago, čekmeže said:

Oćeš mi dati kesice?

 

 

Poslao za one majice, pošto nisam siguran da pravila dozvoljavaju da jedna osoba pošalje više puta, onda sam slao i na ime jedne druge osobe, na drugoj adresi.

 

 

Edited by Jeremija
Link to comment

Inače, kako ide skupljanje? Otprilike 2/3 skupljeno ovde, sa negde otprilike 150 duplikata. Primetio sam neke čudne stvari što se tiče slika u kesici, jednom sam dobio jedinicu, dvojku, i par reprezentacija u istoj kesici, u jednoj  su bili Pele i grbovi Japana i Saudijske Arabije, a bila je i jedna sa Čakom i Šaćirijem u istoj kesici. Ne znam kako štampaju, ali ne čini mi se random...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...