Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

OKU tom slucaju bi bilo sjajno ako bi uspeli da okupimo ljudi bar za 3 tima. Kod ovih momaka fali jedan tako da ovde onda treba jos trojicam, ne racunajuci mene. Vidim da ce to biti jako tesko ali ako je neko raspolozen, ipak, dobro je dosao.

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Ja sam otvoren za basket do sutra oko 12 kada cu poslednji put proveravati, ukoliko se dvojica jos ne prijave nadam se sledece nedelje vise srece.Mozda se neko jos i prijavi do sutra.

Link to comment
  • 1 month later...

Da li je 2008. donela vise dostupnosti za sketba ili cekamo da prolecno sunce obasja betonske terene ovoga grada?

Edited by Vasilij Zajcev
Link to comment

Ja, uslovno. To uslovno znaci da se igra u fer i korektnoj atmosferi, i da je fudbal pobednik. Imam povredicu stopala zbog koje ne smem da igram fudbal, ali je basket ok, pa se nadam da mi necete uzeti za zlo to sto mi je basket rezervna varijanta za borbu protivu atrofije.

Link to comment

Evo mogu ja. Nisam visok, al sam zato vrlo trom i spor; nemam sut, al zato nemam ni odraz. Nisam igrao bar godinu dana, i potpuno sam van kondicije.Al sta cu kad volim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...