Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ma da li je moguce :ohmy:

Zadnji put kad sam pogledala LS imao je 5 2 u trecem i reko gotovo je to, dobija ga Laslo. 

Covek je do sad izgubio bezbroj dobijenih meceva, eto koliko je glava bitna u tenisu. 

 

 

Sad pogledah LS, pa nije izgubio mec, uh dobro je, ja sam iz tvog posta shvatila da jeste :lolol:

 

Edited by Serena
Link to comment
3 hours ago, Serena said:

Ma da li je moguce :ohmy:

Zadnji put kad sam pogledala LS imao je 5 2 u trecem i reko gotovo je to, dobija ga Laslo. 

Covek je do sad izgubio bezbroj dobijenih meceva, eto koliko je glava bitna u tenisu. 

 

 

Sad pogledah LS, pa nije izgubio mec, uh dobro je, ja sam iz tvog posta shvatila da jeste :lolol:

 

Znači to je izbegao za dlaku. Jbt, servira za meč, vodi, i kod jednog poena stoji na mreži, i umesto da je posle prvog zakucao do plafona, ne, on tri puta udara kao ja, Durasović sve to vraća, da je bolji teniser u pitanju, uzeo bi poen posle prvog udarca, ali na kraju Đere zakucava u mrežu. Ne zakucava, jačinom deteta udara lopticu koja jeva završava u mreži. I onnd je morao da igra još 4 gema, mislila sam da će da izdahne na terenu. Pa je onda jedva dobi TB. Samo da si čula Viška, mislim da se jedva suzdržao da ne počne da viče u prenosu.

Link to comment

Gledam sad rezultate od juce, Hrvati pobedili Austrijance, Tim izgubio oba meca u singlu... Borna Gojo i Borna Coric... Ajd od Corica, al od Goje... Mada taj Goja igra u DC kao da mu zivot zavisi od ishoda meca :lolol:

Tim nikako da se oporavi... 

image.thumb.png.6b013c23d3ddcd94ec7038d1fcbc1eef.png

Link to comment
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...