Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

2 minutes ago, Tsai said:

 

Dejvis kup ne treba da igra. Jedino sto treba je OI 2024

 

Ne znam jesu li nešto mijenjali u pravilima, ali ranije je dejvis kup bio uslov za učešće na olimpijadi.

Link to comment

Steta sto nismo uveli prvi set u tajbrejk, mozda bi se ovi malo unervozili. Neshvatljivo lose riterniranje, cak i od strane Novaka.

 

Krajinovic je imao energiju podgrejanog lesa na terenu, vise nisam siguran da bi on bolje prosao od Lajovica u singlu.

Link to comment

Pa ne vredi, još će ispasti da Novakovo prisustvo više šteti nego koristi jer ovi odmah batale celu priču i samo njega čekaju da sve sam završi. A on čak i hoće, naložen kao muflon, ali njima ne pada na pamet da ga barem malo isprate i eto.

 

Termin je takođe bulja, očigledno se nikome ne igra previše u ovo doba godine. Bulja je i to što se ne igra više na tri pobede, to je bio baš dobar format. Nije da bi u ovom konkretnom slučaju mnogo pomoglo ali bilo je mnogo lepše za gledanje.

Link to comment

Tako biva kada igraci biraju selektora. Svi da se izvine Zimonjicu. Jbt, imas drugu tablu koja je sto mesta bolja u svakom mecu do sada i Djokovica, a uspes da u ovom formatu useres jako i do kraja

Link to comment
40 minutes ago, Arkadija said:

Meni je i do dana današnjeg nejasno zašto je smenjen Zimonja??? I gde je čovek sada? Ne videh da ga uopšte spominju po medijima, ko da je u zemlju propao.

pa zamerio se obradoviću i ostatku sns ekipe

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Jbt, zašto se ovo danas polu finale igralo u nekom ranijem terminu. Došla kući, a ono već Rusi obavili posao?
Jest bez veze, svako bi pomislio da se igra kao i juče od 16 ali valjda su to izmislili zbogdabi sutra finale krenulo ranije. Kad su uopšte počeli? u 12?




Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...