Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

 

Pobedivsi Kanadu, branioce titule, Finska se plasirala u polufinale. Raonic dobio singl mec ostalo su igrali anonimusi jedni protiv drugih i Finski dobili preostala dva meca. 

Danas igraju jos Australija i Ceska, sutra nastupa Srbija. 

Link to comment
2 hours ago, lostfanforever said:

prosla Australija ! pocelo sa 0-1 ali ipak isplivali kao pobednici sa 2-1 posle pobede DeMinaura i dubla

 

Kad pocinje danas? u 3?

Gledala sam na preskoke drugi singl mec od polovine drugog seta u kom je Lehecka imao De Minora na konopcima pa zabrljao.

Imao brejk prednosti i servirao za prolaz u polufinale ali ga Australijanac brejknu sa nulom. Odose u TB gde je ovaj drugi izdominirao. U trecem bilo borbe do 5 5 a onda popusti Ceh 5 6, De Minor dobrim servisom privede mec kraju. Dubl nisam gledala. 

Prvi polufinalni par Finska Australija, u donjoj polovini zreba verovatno Italija Srbija. 

Siner je na dodeli trofeja u Torinu, da bi utesio publku najavio ucesce na Devisu. Citam komentare, kazu Italijani valjda nam se nece Novak usrati i u ovaj vikend 😂

 

Link to comment

tesko se oni proci Holandiju koja ima bolji dubl, kao i englezi od nas.

 

takticki salju rovitog i nespremnog Norija na noge Novaku gde ce ovaj skupljati gemove, da bi Drejper u top formi i indoor hardu ipak bio favorit protiv Lasla ili Ducija. ali ajde da vidimo

Link to comment

prve table (po atp rankingu) igraju medjusobno drugi mec.

naravno postoji mogucnost da otkazu u toku dana, pa da recimo na Novaka posalju Lijama Broudija.

Nole ne moze na Drejpera u singlu jer im je on prijavljen kao druga tabla. jbg

Link to comment

Nista to nije za zameriti, zao mi je samo sto nisu mogli takticki da stave Mareja protiv Novaka :D

Nas dubl nema sanse protiv Salisberija i Skupskog, ako Duci ne dobije svoj mec Novak moze odmah u setnju sa klincima. 

  • +1 1
Link to comment

Malo neočekivana odluka da izostanu Musetti e Sonego i mladi Arnaldi propustio gadnih 3 meč poena i izgubio, sad žabari vise za 1/2f Prošlogodišnji "novi Djokovic sam ja" sa Next Gen mora još da raste...

Nisu znali koga će u dublu poslati, izgleda ipak Sonnego i Sinner. Teško će izgurati

Link to comment

Italija treci polufinalista, dobili u dublu Skupskog i Grikspura. Svaka cast Janiku, dva boda doneo za patriu. Valjda ce prestati da mu broje krvna zrnca i zameraju na ne tako tecnom italijanskom. 

I Beretini mukica na klupi azzurih ne znam u kom svostvu :rolleyes:

Inace sva tri tima, koja su prosla u polufinale, u grupnoj fazi su bili na drugom mestu. Srbija takodje bila druga. 

Napred drugopozivci :D

 

Edited by Serena
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...