Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

ako je dozvoljeno da se vratimo tenisuIma i pozitivnih stvari kao npr. iduce godine ne mozemo gostovati ni spancima ni rusima ni svajcarcima a sve ostale mozemo dobiti na bilo kojoj podlozi

Link to comment
ako je dozvoljeno da se vratimo tenisuIma i pozitivnih stvari kao npr. iduce godine ne mozemo gostovati ni spancima ni rusima ni svajcarcima a sve ostale mozemo dobiti na bilo kojoj podlozi
Argentina na sljaci?
Link to comment

Kako hiperglupo izgubljen servis, strasno! Kod 15-0 ima cist smec na mrezi i salje mu loptu lepo na reket a moze da bira stranu! Kod 30-40 pravi duplu servis gresku!

Edited by samo_opusteno
Link to comment

Neverovatan je. Vodi 1-0 i ima 2 brejk lopte, umesto da povede 3-0 gubi 1-2, i to posle 40-0 u trecem gemu! Kakav lik, nije toliko igracki losiji koliko pravi nenormalne gluposti na terenu.

Link to comment

Pa da. Čak bih dodao da je mogao da nakon 3-0 uzme još 1 servis Nadalu i dobije 2 svoja, što bi mu bilo dovoljno za 6-0. Nakon toga bi mu preostalo da dobije još samo 2 seta, što je 33% lakše nego dobiti još 3.

Link to comment
ako je dozvoljeno da se vratimo tenisuIma i pozitivnih stvari kao npr. iduce godine ne mozemo gostovati ni spancima ni rusima ni svajcarcima a sve ostale mozemo dobiti na bilo kojoj podlozi
nisam bas siguran da cemo ostati u svetskoj grupi...kad nam dodju svajcarci ima da nas otresu usred beograda...problem sa tenisom je sto ga ima previse..ja sam se bar zasitio i to obilato...inace stipsa je kralj..tek sam sad video koliko je gemova uzeo nadalu..znam da je bilo 3:0,ali samo tri gema :lol: ..jeste da je nadal nadal,ali jebiga,mislim da bi 234 igrac uzeo bar gem vise
Link to comment
nisam bas siguran da cemo ostati u svetskoj grupi...kad nam dodju svajcarci ima da nas otresu usred beograda...problem sa tenisom je sto ga ima previse..ja sam se bar zasitio i to obilato...inace stipsa je kralj..tek sam sad video koliko je gemova uzeo nadalu..znam da je bilo 3:0,ali samo tri gema :lol: ..jeste da je nadal nadal,ali jebiga,mislim da bi 234 igrac uzeo bar gem vise
Ukidajte ovaj sabanski sport, zasitili ste nam Goranceta a i Filipence ga ne voli... angry.gif I da, nije 90% vec 190%...
Link to comment
Pa da. Čak bih dodao da je mogao da nakon 3-0 uzme još 1 servis Nadalu i dobije 2 svoja, što bi mu bilo dovoljno za 6-0. Nakon toga bi mu preostalo da dobije još samo 2 seta, što je 33% lakše nego dobiti još 3.
:lol::lol::lol:
Link to comment

rsf, otkud ti na tenisu, kad ga hejtujes toliko? ;)Ovaj "sudar Titana" je stvarno bio zalostan...oprase nas...nego kako se zove onaj 3. kup gde igraju u miksu, sto smo bili u finalu prosle godine i koji realno nikog ne zanima previse? Mogli bi to da osvojimo :s_d:

Link to comment
rsf, otkud ti na tenisu, kad ga hejtujes toliko? ;)Ovaj "sudar Titana" je stvarno bio zalostan...oprase nas...nego kako se zove onaj 3. kup gde igraju u miksu, sto smo bili u finalu prosle godine i koji realno nikog ne zanima previse? Mogli bi to da osvojimo :s_d:
mislis na ovo http://hopmancup.com/ mislim da ga kod zovu hofman kup, slazem se da za osvajanje ovog takmicenja imamo sanse
Link to comment
  • 2 months later...

Izraz finale pre finala dobija 1 novu dimenziju

Fed kup reprezentacija Srbije igraće protiv selekcije Rusije u prvom kolu Svetske A grupe, odlučeno je žrebom u Parizu.Mečevi se igraju šestog i sedmog februara naredne godine. Selektor Srbije Dejan Vraneš rekao je u izjavi za B92 da je naša selekcija dobila najtežeg mogućeg rivala, ali da je pozitivna stvar što se meč igra u Srbiji.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...