Jump to content
IGNORED

Kreativni forumasi?


FranziskaKafka

Recommended Posts

ljubomorna sam, znash? <_<shustikla ubiva, as well :D
:blush: Nucit cu te ^_^ najesen se prijavilo par zaintersovanih da zajedno lepkamo i crtamo :D A, šustikla je must još od kad je jedan stranski prjatelj pitao zašto svi Srbi imaju ono nešto končano na stvarima :D Onda sam našla novu namenu za kevine rukotvorine(a keva je majstor sa iglama al zaista), u nekim kutijama za nakit to postaje držač za mindjuše a nastalo kao ideja jednog poklona zvanog uspomene na bolju prošlost iz zavičaja. Nešto slično ovom dole :) urvyw5fsufexaliajot.jpg1v3fhm1cnahchcofxrad.jpg
Link to comment
  • 1 month later...

Ovo bi pre išlo na majstorsku temu jer sam se naribala i našmirglala za sve pare . Počelo se od ove stare gospojewl0bl2xu3ajltjlgfwm.jpg a došlo na kraju do fejsliftinga i nove garderobe koja je prikrila više od 60 godinakxskf8ba9vu96fkk664.jpguz malo šepurenja sa ledjne strane -_- l2nv51rqrrvvmh25b5d.jpga i prednje sa lampom u istom shabby chic stilunkkjmmt99huvyrgpog6.jpg

Link to comment

Ne znam ko je Rada :unsure: , ovo je dekupaž kod Ljuttka :) sam svoj majstor iz kuhinje i sa terase :P , već prilično dugo.Ako Rada koristi slične motive što je skroz moguće , onda je slučajnost

Link to comment
Ne znam ko je Rada :unsure: , ovo je dekupaž kod Ljuttka :) sam svoj majstor iz kuhinje i sa terase :P , već prilično dugo.Ako Rada koristi slične motive što je skroz moguće , onda je slučajnost
Ma čuvena Rada iz "Beogradske hronike" je u današnjoj emisiji imala za gošću neku Miru koja je pričala i pokazivala ovu tehniku.ljuttko, kapa dole za ono što radiš :) Edited by CTale
Link to comment

u beogradskoj hronici (kod rade) je gostovala neka zena koja se bavi dekupazom, ali posto se meni od rade dize kosa na glavi nisam odgledala super ti je stolica, ljutko :)

Link to comment
Pošto su Snupi i družina promenili vlasnika evo da ih malo dam i medj svet :lala:Nastali zajedničkom idejom jednog ljubitelja kere rase bigl i mene smile.gifqmpyn0lyl0iqm2ul1uko.jpghxme72a8wc4xphfxiv5.jpg
:heart: super je!
Link to comment
Ma čuvena Rada iz "Beogradske hronike" je u današnjoj emisiji imala za gošću neku Miru koja je pričala i pokazivala ovu tehniku.ljuttko, kapa dole za ono što radiš :)
u beogradskoj hronici (kod rade) je gostovala neka zena koja se bavi dekupazom, ali posto se meni od rade dize kosa na glavi nisam odgledalasuper ti je stolica, ljutko :)
:heart:super je!
Hvala , hvala, :blush: do ove stolice sam se igrala, sad krećem na regale i šifonjere i ...samo nebo( tj krov ) je granica :D . Sad sam se setila Rade, zabunih se nadama, radama i ostalim imenima .Ima jedno mesec dana kako nisam upallila tv( a imam i duže rekorede :lolol: što sam saznala sinoć tukući po daljinskom a da ne konstatujem iščupane kablove ko zna od kad )Letnje doba i razigrane teme na tvu, hobi žene, gutači vatre, čeka se neka ikona da proplače ili se ukaže u klupu kukuruza :P a ja htela da gledam bacače kugle i kladiva.Mene Rada plaši :ph34r: , gledala sam je samo dok sam pre koju godinu pravila ćaletu društvo u tv buljenju, ona mu je bila omiljena u iščekivanju koga će već jednom zakačiti rukom po ustima :DShodno tome ja kod nje ne bi smela u goste, da moj otac gledajući sa nebesa ne sačeka najzad taj trenutak jer i ja ponekad mlatim rukama :(Pa sam ih sad zaposlila i obojila. O lepku da i ne govorimo
Link to comment
Super su ti radovi, ljuttko. Jel prodaješ ti to?
Danke :)Ponešto, kutije za nakit i ostale drangulije, najviše sam ispoklanjala na sve strane, evo će jedna uskoro i u Australiju da ode:)Morala sam i pored silnog gicanja da se na kraju pridružim facebook stadu jer je ispalo da se sad samo tako gledaju fotke i reklamira sta god :huh: . Za sad važno da šaram i zaposlim ruke a isključim glavu od spoljnog sveta. A možda ako stignem da napravim šta sam zamislila oko nove godine uspem da se udenem i u neku malecku izložbu
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...