Jump to content
IGNORED

Jezičke adoumice™


bus

Recommended Posts

nikad ne znam da li je srecan rodjendan ili sretan rodjendani sto puta mi je receno i sto puta zaboravimrec na engleskom koja mi uvek pravi problem sa izgovorom, pogotovu kada sporije pricam je Literally...

Edited by andjelija
Link to comment
Ne znam jesam li pogresio topic al ajd, sta znaci smernost, predstavlja valjda karakternu osobinu
Smernost (bar kako je ja tumačim) bi trebalo da bude suprotnost oholosti. Nešto kao poniznost, ali bez negativne konotacije.
Link to comment
Smernost (bar kako je ja tumačim) bi trebalo da bude suprotnost oholosti. Nešto kao poniznost, ali bez negativne konotacije.
Pa i mislim da je to znacenje. Citam sad "Samarkand" i kaze se u jednoj recenici, kako je smernost odlika ucenih ljudi
Link to comment
Smernost (bar kako je ja tumačim) bi trebalo da bude suprotnost oholosti. Nešto kao poniznost, ali bez negativne konotacije.

Smerno smo često moja najbolja i ja koristili (vrlo asenzitivno i kulovski) za ortodoksne devojane s maramama i ispijene mla(t?d?)ce s dugim bradama što smerno metanišu u iščekivanju transcendiranja ajebice. Valjda je poenta da svemu može da se nadene negativna konotacija ako si dovoljno dokon u životu.

Link to comment
Vidim da se izraz mobbing ustalio i kod nas. Interesuje me kako ze zove onaj koji "mobuje"(?) ... predlog?
hmmm...pa cini mi se da mobbing ne radi jedan covek, vec grupa ljudi, a onaj koji vodi grupu je kolovodja, ne? :huh: Nesto mozda kao chief bully?
Link to comment
  • Krošek changed the title to Jezičke adoumice™
  • Krošek unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...