Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

U, lepo izgleda. Koliko strana, sta je od Torpeda unutra i valjaju li uradci™ Moorea i Gaimana?
strana skoro 500, torpedo je epizoda "the switch", mur je stara epizoda "old gangsters never die" koja je, da znam, objavljena samo u sinister ducks pre mnogo godina i mala oda kaponeu, dacu sulcu iz bogovog ugla. gejmen ce, pretpostavljam, fanovima biti zanimljiv, prica u earls court gangsterima, neuobicajeno za njega, ja nisam, pa mi je onako.nisam fan ovih kompilacija jer se ubaci i svasta sto i ne zasluzuje toliku paznju, a i samo je po jedna epizoda. ovom nisam mogla da odolim zbog krimi pisaca, od desila hemeta sa secret agentom, preko mikija spilejnija do eda mekbejna.
Link to comment
http://www.youtube.com/watch?v=Rae-ntplV54Muzika iz Warriorsa (Baseball Furies)! :Hail:Edgar Wright :Hail:
cera je bedan. svaki pogled na njegovu slabu i drhtavu bradu unistava libido poput vatre jean gray u phoenix formi. for example, ova scena je dovoljna za nedelju dana nejebice (kao dodatni bonus idu greasy shishke edgara wrighta koje nagovestvaju odvratan vikend s ortcima u stilu post-apokalipticnih prica o decacima & psima). posle ovoga moram pogledati hotel chevalier i napasati oci golom natalie kako bih se izlecio.da li sam ja jedini koji vidi koliki je ovo miskast? ako scott bude dobar to ce biti uprkos ceri.
Link to comment
aaaaaaaaaaaaa.jpginace citam ovo. nisam ocekivao ali potpuno nepretenciozno i na momente jako zabavno.skinner sweet! moj novi omiljeni vampir. treba da ga glumi bill paxton u filmu kathryn bigelow!
Link to comment
da li sam ja jedini koji vidi koliki je ovo miskast? ako scott bude dobar to ce biti uprkos ceri.
Cera predstavlja Scotta kao naivnog retarda, odnosno kako bi i trebalo da bude. Pogledaj mu facu na 1:22 pre nego sto ga odvale po nosu. :lol:Nego je l' taj hejt prema Ceri zbog toga sto on u svakom filmu deluje isto? Ja sam od njega gledao samo Juno i Superbad, pa ne patim od tog... Ceraitisa™. Edited by Calavera
Link to comment
Cera predstavlja Scotta kao naivnog retarda, odnosno kako bi i trebalo da bude. Pogledaj mu facu na 1:22 pre nego sto ga odvale po nosu. :lol:Nego je l' taj hejt prema Ceri zbog toga sto on u svakom filmu deluje isto? Ja sam od njega gledao samo Juno i Superbad, pa ne patim od tog... Ceraitisa™.
scott-pilgrim.jpguporedi ga sa chinless boymanom cerom! jebote, nemoguce je da je on jedini glumac sa indy-nerd-geek kredibilitetom!
Link to comment
Ja sam od njega gledao samo Juno i Superbad, pa ne patim od tog... Ceraitisa™.
Cerin breakout je valjda bila uloga Džordža Majkla u Arrested Development... od tada mu je praktično svaka bila po tom kalupu - stidljivi mladić između 15 i 25, šarmantan na način koji apeluje na povučene bookish klinke, a svima ostalima simpatično blentav u najboljem slučaju.michaelcera.pngcera_faces_final.jpg
Link to comment

taj opis vise vazi za filmove uesa andersona, koji su mi ogavni na ideoloskom planu, nego za serine filmove. misim hau tu mejk ej ues anderson muvi.i kolko kapiram iz skromnog citalackog isustva sa skotom, on bi i trebalo vako da izgleda. da podstice nejebicu i unistava libido. jer su njegova mladost i hrabrost tako lepa tako divna komedija. predstava, simulacija (erotskog) zivota. video igrica.misim, mozda to ima i neke katarze koja prociscava do nejebice. al ja dotle nisam stigo.

Edited by fancy claps
Link to comment
taj opis vise vazi za filmove uesa andersona, koji su mi ogavni na ideoloskom planu, nego za serine filmove. misim hau tu mejk ej ues anderson muvi.
hey fensi ne diraj mi uesa or i'll go ajant on your ass :Dmislim kad si hipster bolje da budes hipster do kraja(ja). daj french wine & indian train.ja na darjeeling cmizdrim ko domacica koja gleda sex & grad!nego sad me interesuje: kakve ideoloske probleme? ja imam samo probleme sa cerinim nedostatkom brade i viskom nosa to jest ruznocom. Edited by kim_philby
Link to comment

Pa Scott nema crnu kosu, nesreco! angry.gifA to sto je Moore rekao mahom vredi za njegove stripove, Sandmana i jos nekolicinu koji mi trenutno ne padaju na pamet. Scott Pilgrim je jednostavno zabavan indie strip i sumnjam da ce biti problema pretociti ga u zabavan indie film, pogotovo pod Wrightovom palicom.

Edited by Calavera
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...