Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Odličan tekst :ziga:

 

 

"Kamera koja čuva tzv. umetničko delo (?!) je primer s dna kace istog takvog mrtvog principa veličanstvene iluzije, samozavaravanja i busanja u jalove grudi, a koliko me sećanje služi, Remedovo pravo umetničko delo tokom godina nije naružio ni flomaster, kamoli sprej."

Link to comment

- Uvek kažem da nisam dete poznatih roditelja, već velikih, jer poznat danas može da bude svako, a veliki i uspešan teško. Ako neko moje roditelje voli i poštuje, gledaće me lepšim očima, ako ih neko ne voli, neće me gledati uopšte. Gde je Đorđe Balašević kada sam ja na strunjači i neko mi lomi vilicu, kada sam u poslu sa velikim događajem, sa kladionicama i sa politikom?!

Kocoperan mali [emoji30]

Link to comment
- Uvek kažem da nisam dete poznatih roditelja, već velikih, jer poznat danas može da bude svako, a veliki i uspešan teško. Ako neko moje roditelje voli i poštuje, gledaće me lepšim očima, ako ih neko ne voli, neće me gledati uopšte. Gde je Đorđe Balašević kada sam ja na strunjači i neko mi lomi vilicu, kada sam u poslu sa velikim događajem, sa kladionicama i sa politikom?!

Kocoperan mali [emoji30]

On to proziva ćaleta "da mu se nije našao kad mu je bilo najteže"?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

On to proziva ćaleta "da mu se nije našao kad mu je bilo najteže"?

 

Ma ne, ja sam drugačije to shvatio: kao, to što je dete (velikih) poznatih roditelja mu, kao, nije ništa olakšalo u životu. 

Da, da, kako da ne :rolleyes:

 

Nije mi jasan onaj deo sa kladionicama i polikitom. Čime se malac, u stvari, bavi?

Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Ma ne, ja sam drugačije to shvatio: kao, to što je dete (velikih) poznatih roditelja mu, kao, nije ništa olakšalo u životu. 

Da, da, kako da ne :rolleyes:

 

Nije mi jasan onaj deo sa kladionicama i polikitom. Čime se malac, u stvari, bavi?

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...