Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

I to sto kazes, jebiga.

 

Ali ja stvarno ne znam nijedno drugo mesto na svim unutrasnjim vodotocima u Srbiji gde bi bilo moguce izmestiti RRF. A opet treba im (nam) zbog onoliko vodenih granica na sve strane.

 

 

Link to comment

Gledao prilog o ovome na N1, i vidiš da je njima neko "objasnio" koji je jedini način da se to izmajmuniše, i oni koliko god to na silu izgledalo sad su krenuli tim putem i nema stajanja...
Oni su videli "vodno zemljište/nema gradnje" i sad će taj pojas koji treba da primi vodu u vreme poplava da naspu i da to nestane i tu će biti neki budženi nasup da se ispoštuje forma, a na predelu gde je bilo "vodno", sada "branjeno područje" i tu će dozvoliti stanogradnju...
Ovo je zapravo "pomeranje zareza" iz aflatoksin afere...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Sad sam merio na Google Maps, 500m od postojeceg nasipa je prakticno do kraja Ribarca i Kamenicke Ade. Znaci oni bi da zatrpaju Dunavac sa sve zimovnikom, mornaricom i brodogradilistem, razjure sve vikendase i splavove? Hoce li makar strand ostaviti ili je i to predvidjeno za gradnju?

Link to comment
 
Ista analogija mi je pala na pamet.
Pa to im je svugde MO...
Kao i ova "aplikacija" u BG koja će "davati podatke o zagađenosti vazduha, ali sa naših mernih stanica koje ćemo tom prilikom postaviti..."
To ti je to...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Trebali smo odavno. Batakakan cak i srusio deo zida, pa su ga zaustavili u poslednji cas. Isto kao Vesica
Ako ovi vaši ne dignu frku kod UNESCO onda stvarno..



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Blokirani serveri novosadskih službi, hakeri traže bitkoine da bi otključali vredne baze podataka

Serveri gradskih uprava, ali i nekolicine drugih javnih službi koji su u JKP "Informatika" hakovani su tokom vikenda i hakeri traže bitkoine da bi otključali sisteme, saznaje 021

Link to comment

Totalni meltdown u Informatici, ni posle 3 dana nisu uspeli da se oporave. Biće zanimljivo ispratiti razrešenje ove situacije. Ne sećam se ovolikog značajnog akcidenta na nivou državnih firmi do sada.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...