Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Za to vreme...

....na Trgu republike (bivša stanica GSP-a na Ribljoj pijaci) postavljaju spomenik Kralju Petru I Karađorđeviću.

Na Trgu. Republike. Kralju :kecman:

Link to comment
  • 4 weeks later...

jedan članak o jučerašnjem otvaranju Promenade....

 

link

 

 

Sa zanimljivim osvrtom na jednu upadljivu stvar....

Quote

Iako su investitori bili najavili, na otvaranju se nije pojavio niko iz sveta politike i estrade.

....

....

Iako je najavljeno u samom pozivu, otvaranju nisu prisustvovali političari niti javne ličnosti iz života grada i države, a na pitanje novinara zašto niko nije došao, Stevović je rekao da “nema komentar”.

“Mi smo pozvali sve, ne možemo da ulazimo u to da li neko od pozvanih ima neke druge obaveze i da li je sprečen. Tako da ne mogu da komentarišem da li je neko zbog svojih obaveza danas izostao i zašto”, dodao je Stevović.

 

 

Čuo sam govorkanja da se iz samog vrha (tj.od velikog Vođe) pritiskalo da datum završetka radova i velikog grandioznog otvaranja bude 15.novembar...

A otvaranje je prošlo ovako, skoro pa neupadljvo. O čemu li se radi?
(Kontam da će biti još jednog otvaranja, kad se sve lepo izgradi i završi, ili možda još dva)

Edited by Filozof manijak
Link to comment

sad kad se sva ona  masa preseli na Liman.....

Taj Big se bar nalazi na periferiji, ako ovo čudo  zaživi kako su planirali, kolabiraće saobraćajno ovaj deo grada

 

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

sad kad se sva ona  masa preseli na Liman.....

Taj Big se bar nalazi na periferiji, ako ovo čudo  zaživi kako su planirali, kolabiraće saobraćajno ovaj deo grada

 

Pa da, zato se takve stvari i prave van grada...

 

Ja ne mislim da će Big propsati... Bio je i Merkator, pa je Big opstao...

 

A Merkator, bolje neka odmah krenu da pretvaraju u poslovni prostor sprat iznad prodavnice... I ovako je bio na samrti, sad je mislim gotovo...

Link to comment
2 minutes ago, ToniAdams said:

sta si iso da gledas?

Jušni vetar...Nema karata, ni za jedno projekciju danas... U stvari, bilo samo za jedan film u terminima od 7 pa na više, pa smo otišli na piće...

 

Parking, kao u Zorana Đinđića u BG u pola 11 ujtru radnim danom, ima milion mesta i nijedno slobodno... Ne znam, možda je petkom uveče uvek tako, ali ja sam jako iznenađen viđenom gužvom...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...