Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

Ko je to rekao? Mislim da i ostalo može da se gleda (kao prosečnu B produkciju) ali da je nabrojano vredno pažnje.edit: literatura nije tema ovog topika
znam da nije tema literatura, ali s obzirom na to koliko volim da citam Kinga, nikad necu da propustim priliku da pogledam bilo koji film radjen po necemu njegovom. i naravno da nije svaki masterpiece <_< kad bi bili ljubazni da snime Rose Madder i The Girl Who Loved Tom Gordon....
Link to comment
Shining, Cujo, The Running Man, Pet Sematary, Misery, Carrie, Children of the Corn, Christine, Dead Zone od Kinga vredi, ostalo zaboravite.
Meni su recimo odlicni i Zelena milja i Bekstvo iz Sosenka (ovaj drugi posebno) i Stand by Me, al okej, nisu horori.O ovome necu ni da govorim, a i Srebrni metak me je posteno iscimao.@ KruelaKnjiga Izmaglica deluje potpuno nedovrseno, bukvalno kao da je neko iscepao poslednja 2 poglavlja i tako knjigu poslao u stampu. Zato mi se verovatno i film toliko svideo. Mada, svidjaju mi se i ostale adaptacije tog rezisera, pomenuta Milja, npr.Kulu stavljam na cekanje dok ne nadjem dovoljno vremena da sve knjige procitam u cugu... sto se verovatno nikad nece desiti :( Edited by Joshua
Link to comment
Meni su recimo odlicni i Zelena milja i Bekstvo iz Sosenka (ovaj drugi posebno) i Stand by Me, al okej, nisu horori.O ovome necu ni da govorim, a i Srebrni metak me je posteno iscimao.
Uh, zaboravih na ova dva extra horora. :( Nabrojao sam one kojih sam se setio kroz izmaglicu (stari se ;) ). Edited by melankolic
Link to comment
Shining, Cujo, The Running Man, Pet Sematary, Misery, Carrie, Children of the Corn, Christine, Dead Zone od Kinga vredi, ostalo zaboravite.
Auuuu! Al ga izjavi...
Link to comment
Ja sam sanjao da je HBO snimio Walking Dead u 20 epizoda a da je maestro rezirao.
Onda bi mogli pogasiti televizije, filmske studije i svu umetnost, jer bi sve sto je potrebno da se stvori vec bilo stvoreno.
Shining, Cujo, The Running Man, Pet Sematary, Misery, Carrie, Children of the Corn, Christine, Dead Zone od Kinga vredi, ostalo zaboravite.
A "It"?
Link to comment
A "It"?
Shit! Bio mi je strašan s onim klovnom kad sam bio mlađi (i neukusniji ;) ). Kasnije kad sam ga ponovo gledao, prekinuo sam jer mi je film sam po sebi loš.
Link to comment

Slazem se za IT. Film je bas shit u odnosu na knjigu. Iskasapili su je skroz. btw, ko se jos nije zeznuo pa odgledao Desperation, nek slobodno preskoci- ne kvalifikuje se ni kao B produkcija + je glavni lik klinja koji tako jadno glumata da je to strasno + se ne moze ziveti od hriscanskoga religioznoga zanota.Sad se setih da mi se Kosac bas svidjao kad sam bila klinka. Ne bih smela ponovo da ga odgledam- 100% bi ispao lejm...

Link to comment
The Girl Who Loved Tom Gordon....
Knjiga je dobra ali bi film bio apsolutno smaranje.šteta je što Salems lot nikada nije doživeo dobru ekranizaciju.
Link to comment
  • 2 weeks later...
signalposterbigij4.jpgZanimljiva ideja (signal na tv- u koji gledaoca podstiče na nasilje prema svom okruženju) ali film kao film, ništa posebno. U moru loših horora ovaj ipak treba odgledati. Edited by melankolic
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...