Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

2 minutes ago, radisa said:
On 29.6.2018. at 13:49, Jeremija said:
https://www.imdb.com/title/tt5106390/
 
 
MV5BNDI0MDYwYzctYjY5My00NjFlLWI0NWUtYmMwZGQ1NTI1NTYxL2ltYWdlL2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyNjMwMzY3ODE@._V1_SY1000_CR0,0,706,1000_AL_.jpg&key=646de53047dce02fce30c4c5f4de993c2fb50fc602ea9eecc2a10c37ab0d08c4
 
 
 
Odgledao pred spavanje, iznenadjujuće dobar.

jbg, meni baš bez veze bio, pogledao ga sinoć...

 

 

Meni se svideo i pored ambivalentnog kraja, prilično impresivno kakvu su atmosferu uspeli da naprave od štapa i kanapa, a i glavni glumac ga je (po meni) odlično izneo. 

Link to comment
3 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Meni se svideo i pored ambivalentnog kraja, prilično impresivno kakvu su atmosferu uspeli da naprave od štapa i kanapa, a i glavni glumac ga je (po meni) odlično izneo. 

Atmosfera jeste OK, a kontam da je budget za film bio oko 20K Dinara, otprilike i to je stvarno :hail:... Glumac ja OK odglumio, to se mora priznati...

 

Ali, kraj je bez veze, ali meni je sama radnja problem, tj. manjak radnje i neke ideje šta sa tim kako je film započeo i kako ga završiti...

Link to comment

Slažem se, mada su nam kroz film već nagoveštavali 

Spoiler

da je u pitanju san, kroz scene protagoniste u mraku, i noćne more

 

 

Nažalost, s obzirom na (nepostojeći) budžet, pretpostavljam da nisu baš imali mnogo izbora...

Edited by Jeremija
Link to comment

Hereditary neopisivo sranje, ajde prva polovina jos i radi, ali negde na pola krece raspad, i totalni wtf kraj. Tacno onako kako ste i opisali. Jos pun kurac decurlije u sali, kao da sam film nije bio dovoljno iritantan, nego je bilo potrebno i njihovo kliberenje da me dokusuri. I inace na horore u bioskope uglavnom idu deca, ne znam zasto

Link to comment

Meni i Ghostland bio ok. Ne bas uspesno realizovana solidna ideja, ali dovoljno jeziv na momente, pravi onaj ekstremno nasilni horor film od pocetka do kraja, bez preteranog proseravanja i jeftinih jump scare-ova.

Link to comment

the domestics

uvek sam raspolozen za postapokalipticnu atmosferu, sveopsti raspad moralnih i drugih vrednosti, i bande koljaca koje terorisu preostale dobronamerne zemljane, pa jos kada je protkano crnim humorom, pa makar bilo vidjeno i 700 puta dosad u raznim varijantama... ima nepotrebnih usporavanja i prenemaganja, ali je sasvim ok u globalu

Edited by Nikodije
Link to comment
23 hours ago, Nikodije said:

the domestics

uvek sam raspolozen za postapokalipticnu atmosferu, sveopsti raspad moralnih i drugih vrednosti, i bande koljaca koje terorisu preostale dobronamerne zemljane, pa jos kada je protkano crnim humorom, pa makar bilo vidjeno i 700 puta dosad u raznim varijantama... ima nepotrebnih usporavanja i prenemaganja, ali je sasvim ok u globalu

jesi gledo the rover ako volis postapokaliptiku?

nije bas horor, i ima jedan dosta glup momenat, ala drajv, ali sve u svemu meni jedan od odlicnijih na tu temu.

Link to comment

inace ja nekidan u sred noci dobio zelju da opet odgledam domaceg neprijatelja, i jebiga, i dalje mislim da je zecevic ozbiljan posao odradio.

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

jesi gledo the rover ako volis postapokaliptiku?

nije bas horor, i ima jedan dosta glup momenat, ala drajv, ali sve u svemu meni jedan od odlicnijih na tu temu.

 

Gledao sam, obozavam nepregledne australijske pustare, daju neki poseban filing svakom filmu, pa gledam sve sto ima od toga. Ali sam film onako, meh, malo ipak prespor, da ne kazem dosadan

Link to comment

Nije film, ali večeras na HBO-u počinje Sharp Objects, horror serija sa Amy Adams, ili je barem kao takvu najavljuju već nedeljama. U redovnom terminu rezervisanom za glavne HBO serije, znači negde u 3 ujutro po našem.

 

Koliko sam video, recenzije su za sad i više nego pozitivne.

Edited by Jeremija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...