Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

aj sad malo prave male umetnosti.... pogledala sam The Call of Cthulhu za koj sam tek pre neki dan sasvim slucajno saznala..... misila sam da je Guy Maddin jedini ostao koj se bavi ovom idejom... daklem, film je super sladak crno-beli nemi filmcich sa primesama nemackog expresijonizma.. drugim recim, koj voli Kabinet Dr Kaligarija - ovo nek gleda!

 

+ vidim neki nas [?] konpozitor je radijo na sauntreku... kako/ko god, muzika je takodze za pohvalu good2.gif 

Link to comment

Hippie, jesi iščitala Lovercraftove knjige? Znam da je čovek bio rasista, ali to ne menja kvalitet njegovih dela, nekako me ekranizacije Cthulhu mitologije do sada nisu dojmile... mada, ima jedan kratkometražni film baziran na njoj koji može da prodje, ali sad ne mogu da se setim imena ...

 

Link to comment

Nije bas totalno njesra, ali da, moralo je bolje... 

 

Dobra, dosta jeziva atmosfera u prvom delu filma, ali kako se rasplet odmotava i ide ka kraju postaje sve losije, da bi se zavrsilo u maniru niskobudzetnog tres horora.

Link to comment

ne znam da li je zbog prethodno popijenog viskija ili zbog pijuckanja istog tokom projekcije...ja koja sam zekavac za horor sam pocela da se smejem...mislim inace se pod uticajem alkohola smejem ali ono je bilo pa jebote izivljavanje.  predugacki kadrovi, pa opet, opet, pa sve cekas nesto...muzika izdominirala prvi deo, posle collete (u smehotresnom smislu). jedina je creepy kcer ali kad je otisla na zurku ni ona me vise nije privlacila. al kraj ....

Link to comment
5 hours ago, Duci Simonovic said:

Gledo  tiho mesto i the endless, prvi dosadnjikav i tupav a drugi ne bih komentarisao, nije ni hororast

 

 

Znam da nije horor, ali jel' valja šta kao film? Vidim da je dobio solidne recenzije, a i ideja nije previše izlizana...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...