Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

2 hours ago, Jeremija said:

Nisam gledao film

 

sad me vise nije sramota -- misila sam da sam jedina...... sto se tice Kingovih adaptacija, kao mladza obozavala sam Firestarter [bas juce mu je bila godisnjica]

 

10-Stephen-King-and-Drew-Barrymore.jpg

 

 kasnije Bekstvo iz Šošenka..... i naravno, obisla lokaciju gde je film snimljen cim mi se ukazala prilika

Edited by Hippie
Link to comment
On 4.5.2018. at 22:02, Molder said:

Triangle isto odličan. Zašto ne prave više takve filmove? :sad:

 

I meni se baš svideo (danas pogledao) iako je kraj uglavnom mogao da se nasluti dosta rano. Kažu da je loše primljen jer nije stvarno horor nego trippy psiho drama. (+ australijsko-britanska produkcija, ko zna gde se i koliko to reklamiralo.)

 

Valjda ljudima smeta false advertising. Ako na posteru vide plavokosu devojku bujnih grudi sa sekirom u rukama onda očekuju da krv teče potocima, a ne 90 minuta identitetske krize i mrtvih galebova.

Link to comment

tek sad sam pogledala Train to Busan.. stvarno je odlican, s obzirom da sam mlogo vechi ljubitelj vanpira nego zonbija good3.gif valjda mi uvek treba neko extra da pohvali zonbi film da bih to gledala

Link to comment

Meni je super "Byzantium" (Neil Jordan, 2012), malo drukčiji koncept vampira, protkan feminizmom i bez romantizovanja ideje besmrtnosti. I neodoljiva Džema Arterton

 

 

Link to comment
4 hours ago, Nikodije said:

sto se vanpira tice, ja nisam neki fan, al nedavno sam gledao only lovers left alive

i odusevio se. znam da ne otkrivam toplu vodu, al ko nije gledao - obavezno. po meni najbolji i najoriginalniji vanpirski fim. nije horor, al nema veze

jest najbolji al posle djece vanpira iz svecke

Link to comment

najbolji zonbi film/adaptacija koju sam vidla poslednjih godina je The Girl with All the Gifts.... ne secham se da je neko pominjao ovaj film ovdi.... nekako mi nikad nije zanimljiva ideja zonbija sve dok im neko nije podarijo misli, emocije...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...