Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

7 hours ago, Ravanelli said:

 

Imho, jetra ce izdrzati. Treba da si mnogo ozbiljniji od vikend + dan, dva cuganja nedeljno i to da traje 20+ godina, uz jako losu ishranu i celodnevno cuganje da bi ti se nesto desilo

 

Jbt ja nisam cenio ukus kao kategoriju do kasnih 20s, al tad nije bilo Burdejna, kraftova, instagrama i tih zivotnih zahteva

Jetra ne mora izdržati. Pijem subotom, leti se ubaci još neki dan, isključivo pivo zadnjih 4-5 godina. Rakiju i vino u tragovima. Svake godine radim ultrazvuk jetre, bivala je i zamašćena, poslednji put doktor reče Jetra je patila. Sa 20 možeš da se zajebavaš, možeš i sa 40, ali ima posledica.

 

@Milošica ako ti tuborg ne odgovara, nema ti pomoći međ jeftinijim pivima, meni je to baš lagano. Sad sam uzeo božićni tuborg po 60 nešto u maxiju...uzmi flaše pa cepaj Badvajzer, on je 70 nešto.

Link to comment

Meni je u tom nivou Niksicko najbolje. Tuborg mi je verovatno najgore, ima neki specifični, a meni odvratan, smek.  Ima neki paulajner Minhen ili tako nesto tipa 150rsd, ali ga bude nekad na akciji za ispod 100. 

Edited by Lezilebovich
Link to comment
15 minutes ago, Lezilebovich said:

Meni je u tom nivou Niksicko najbolje. Tuborg mi je verovatno najgore, ima neki specifični, a meni odvratan, smek.  Ima neki paulajner Minhen ili tako nesto tipa 150rsd, ali ga bude nekad na akciji za ispod 100. 

Evo ga moj čovek. 

 

Mada,večeras ću poslušati kolege forumaše i piti tamni Zaječarac. :D

Link to comment

Meni je točeni Zaječarac OK, od flaširanog imam osećaj kao da sam progutao kamenje...

Od tih flaširanih baruština, Nikšićko mi je najpodnošljivije.

Edited by Locust
Link to comment

E, prob'o prvi stout, i štono kažu, ljubav na prvi gutljaj. :thumbsup: Baš super. Lokalni (pravi se tu blizu mene), ono što mi je zanimljivo da ima aromu na australijsku nacionalnu (odvratnu) hranu tj. tzv. prehrambeni (?) proizvod poznat kao vegemite. S tim da ovde to stoji super, pa je uz to još onako malty (kakogod se to prevodilo - cigura?), u stvari kao pivo za ljubitelje kafe (što znači, taj sam.) I što je najbitnije, osvežava, jer na ovim temperaturama to je pod obavezno (i meni je to falilo kod onih La Trappea od juče, i blonde i quadrupel - koliko god da su yummy).

Link to comment
Vegemite & Marmite [emoji813]
I decu sam navuk'o, sad kupujem one tegle od pola kile [emoji3] Bar jednom nedeljno za doručak crni lebac, marmajt i puter
Gde kupujete?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...