Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

49 minutes ago, Mil@n said:

Gde najbrže na youtube ili nekom strimu može da se odgleda utisak posle emitovanja, ovaj poslednji mi je izašao tipa juče na nova s sa 7 dana kašnjenja, jer realno da su toliko nesposobni, ili čekaju da prođu neke reprize i koješta.

Na njihovom sajtu u utorak nekad već u ponedeljak 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Petričić je omašio ceo fudbal ovim.

 

Došlo mi je da se složim sa premijerkom kada je rekla da Nova S treba da se izvini zbog onog debila iz razgibavanja, pošto mu nije prvi put da lupeta. 

Link to comment

Petričić je primer čoveka koji deluje u javnom prostoru, oseća se nemoćno pred ovim zlom, i onda beži u taj model " gas do daske".
I nije jedini.
Realno on bi trebalo malo da "odmori" da se presabere i prizna, prvo sebi, a onda i drugima da je "udario u zid".
Javni nastupi dok je u ovakvom stanju, ne pomažu nimalo.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 6
Link to comment
8 hours ago, harper said:

 

Rekao je da je razmisljao da li da dodje i mislim da bi sebi ucinio uslugu da je odlucio drugacije od onoga kako je odlucio. Mislim da nije ni bilo potrebe da ga Olja zove i da je greska u osnovi njena. U moru pogresnih reakcija na sve ovo o cemu se pricalo njegova je samo jedna i nije bilo potrebe za preteranim davanjem paznje bas toj reakciji. Plus ga je uparila s kapitalcem poput Vesne Brzev koja zaista ima sta da kaze na ovu temu i zna kako to da kaze, bilo je skoro komicno gledati koliko cesto su i Obucina i on trazili od Vesne potvrdu za ono sto su govorili.

 

koncept emisije je bio besmislen, valjana odluka bi bila dovesti psihoterapeuta, pravnika i policajca npr. petriciceva uloga je bila nezahvalna jer je nuzno defanzivna, a tema je mnogo veca od njegove karikature (koja mi nije smetala, principijelno nemam nista protiv losih karikaturista), obucina moze samo da vrti opsta mjesta ako vec nije tu da kao novinar diskurzivno analizira slucaj ili istoriju slicnih u medijima.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, garmonbozia said:

Došlo mi je da se složim sa premijerkom kada je rekla da Nova S treba da se izvini zbog onog debila iz razgibavanja, pošto mu nije prvi put da lupeta. 

premijerka je manipulatorsko govno koje je stvar istrglo iz konteksta namerno.

 

a kontekst izjave je da je trebalo da se roditelji skupe i vansudski umlate aleksića, jer on nije neki legija koji bi mogao da ih npr. ubije nakon toga.

ukratko, debil iz razgibavanja je malo zagovarao linč aleksića u bukvalnom a ne prenesenom značenju. što je nedopustivo.

problem sa  dare & mare programom jeste što su oni poluobrazovani likovi koji povremeno plasiraju ozbiljne budalaštine (bilo je svačega i o koroni, i o maskama i o drugim nekim temama). i kad kažem oni, mislim dare. sve što miriše na antivaks i teorija zavera budalaštine došlo je od njega, a i ova idiotska izjava sada. lik je jednostavno pomalo polusvet. jebiga.

Edited by pt 2.0
  • +1 8
Link to comment

Ja ne mislim da je Petričić imao bilo kako svesnu i perfidnu  nameru da unizi problem ili ga bilo kako relativizuje, mislim da on zapravo ne razume novo vreme i nove zahteve i finese i da egocentrično ne uspeva da razdvoji i gradira nivoe patnje, meni su tu čudniji postupci uredništva u stvari. 

 

  • +1 5
Link to comment
39 minutes ago, pt 2.0 said:

 

na kraju, kao posebno odvratan deo SNS manipulacije koja se sistematski sprovodi, a tiče se paradigme zlostavljanja žena, jeste perfidan, pokvaren, i podmukao način na koji SNS podmeće žene iz svoje partije koje treba da na odgovarajućim mestima "odglume" da su doživele nasilje i igraju upravo na tu kartu u borbi protiv opozicije.

iako mi je koncept tzv. ženske solidarnosti nešto na šta bljujem, način na koji su te žene učestvovale u zlim performansima (horda imbecila ispred skupštine grada je samo jedan primer, prenemaganje maje gojković ili gordane uzelac drugi), ili relativizovale šikaniranje po polnoj osnovi (marija lukić, aleksandra jerkov, novinarke N1) je SRAMNO I JEZIVO. ovo važi i za SNS ministarke koje se navodno zalažu za ženska prava.

govna besramna.

i ta govna su učinila i aktivno čine stvarnu štetu žrtvama seksualnog nasilja, a ne jebena glupa


:thumbsup:

  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, pt 2.0 said:

 

a kontekst izjave je da je trebalo da se roditelji skupe i vansudski umlate aleksića, jer on nije neki legija koji bi mogao da ih npr. ubije nakon toga.

ukratko, debil iz razgibavanja je malo zagovarao linč aleksića u bukvalnom a ne prenesenom značenju. što je nedopustivo.


Tako je. Cemu onda policija, pravosudje, inspekcije i you name it sto se finansira iz poreza (da cuva goozice politicarima ?) ako svaki roditelj ili gradjanin u svakoj situaciji treba da ide u samostalnu proveru svega i da se razracunava sa institucijama i pojedincima.

 

Bukvalno im je drsko i agresivno pranje od svake moguce odgovornosti bez obzira na situaciju mod operisanja.

 

A tu bukvu sa TV treba pitati sta tacno treba da rade ona deca ili tinejdzeri koji nemaju u okolini nikog da se bije za njih? 

Edited by Moonwalker
Link to comment
2 hours ago, Taihoskopija said:

Ja ne mislim da je Petričić imao bilo kako svesnu i perfidnu  nameru da unizi problem ili ga bilo kako relativizuje, mislim da on zapravo ne razume novo vreme i nove zahteve i finese i da egocentrično ne uspeva da razdvoji i gradira nivoe patnje, meni su tu čudniji postupci uredništva u stvari. 

 

 

Tacno tako.

 

@pt 2.0 Odlican post.

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

 

:lolol:

 

 

Sta ta zena zapravo rece na pocetku, uopste ne razumem? "Da (se) zapitam, gospodju Beckovic, sta bi....?

//Verovatno mi fali kontekst, posto nisam pogledala emisiju

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
1 minute ago, I*m with the pilots said:

Sta ta zena zapravo rece na pocetku, uopste ne razumem? "Da (se) zapitam, gospodju Beckovic, sta bi....?

//Verovatno mi fali kontekst, posto nisam pogledala emisiju

 

Nastavak je trebalo da bude "sta bi radila gospodja Beckovic i cime bi se bavila da nema Aleksandra Vucica". To je jedna od poslednjih recenica koje je rukovodstvo SNS bot tima nalozilo svojim retardima da ponavljaju u javnosti.

Link to comment

Tja ipak imam zrno empatije za D&M, ne mislim da je tu bilo zle namere, Darko ume često da pretera i da se nezgrapno izrazi a prznica kakav jeste, ne ume da stane i jbg čini više štete nego koristi. Što ga čini pogodnom metom za ostrvljivanje botova i brnabićkih, i sad on ispade najveći problem u javnom prostoru. Njemu treba ozbiljno savetovanje sa nekim što profesionalno što privatno.
Petričić se drži rigidno ali i to razumem, neko je to već objasnio iznad mnogo bolje. I da trebalo je izignorisati.
To što se obojica tvrdoglavo drže svojeg kapiram da ne žele da pokleknu pred pritiskom brnabićkih hepija i sl jer ako to urade oprostiće im Đura što ih je tukao a ne znam da li bih i ja na to pristala. Druga je stvar što ja kao ja nisam u javnom prostoru pa je glupo i da polazim od sebe, ali nikad se ne bih "pokajala" za nešto što mi ti potuljeni i podmukli pokvarenjaci učitavaju.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment
11 minutes ago, harper said:

 

Nastavak je trebalo da bude "sta bi radila gospodja Beckovic i cime bi se bavila da nema Aleksandra Vucica". To je jedna od poslednjih recenica koje je rukovodstvo SNS bot tima nalozilo svojim retardima da ponavljaju u javnosti.

 

Nadrealno

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...