Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

2 hours ago, MocaVukotic said:

sondra locke

 

RIP :sad:

 

DuVpmWaWkAESxMX.jpg

 

Vidim da je u americkim medijima uglavnom prva asocijacija da je bila Eastwoodova partnerka, a ni reci da se Clint poneo kao pravi gad prema njoj.

 

Vrlo potcenjena glumica, a "zahvaljujuci" Clintu ni rediteljsku karijeru nije mogla da gradi..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Sad slucajno vidim da je jos pre 5 godina umrla Britani Marfi :ohmy:

 

Bas mi je bila nekako neobicno privlacna i sexy, a i gluma je bila skroz ok. Sa 32, zvanicno upala pluca, a istrazivalo se da li je otrovana. 

 

Izvinjavam se sto ko debil pisem rip posle 5 godina, al jbga sad saznah. 

Link to comment
7 minutes ago, Timmy said:

Sad slucajno vidim da je jos pre 5 godina umrla Britani Marfi :ohmy:

 

Bas mi je bila nekako neobicno privlacna i sexy, a i gluma je bila skroz ok. Sa 32, zvanicno upala pluca, a istrazivalo se da li je otrovana. 

 

Izvinjavam se sto ko debil pisem rip posle 5 godina, al jbga sad saznah. 

10godina,malo si me zbunio 

 

Ako se sećam par meseci kasnije je preminuo njen dečko pod sličnim okolnostima trovanja,sumnjalo se u materijal kuće,zidova tako nešto 

 

 

 

Link to comment
On 14.12.2018. at 12:52, Jimmy Kowalski said:

 

RIP :sad:

 

DuVpmWaWkAESxMX.jpg

 

Vidim da je u americkim medijima uglavnom prva asocijacija da je bila Eastwoodova partnerka, a ni reci da se Clint poneo kao pravi gad prema njoj.

 

Vrlo potcenjena glumica, a "zahvaljujuci" Clintu ni rediteljsku karijeru nije mogla da gradi..

ja sam nju gledao u njenom debiju u sjajnom filmu "srce je usamljen lovac". pošto nisam lud za istvudom, nije mi poznata njegova saradnjas njim.

 

RIP

 

 

 

Edited by djordje geprat
Link to comment
On ‎14‎.‎12‎.‎2018‎. at 12:52, Jimmy Kowalski said:

 

RIP :sad:

 

DuVpmWaWkAESxMX.jpg

 

Vidim da je u americkim medijima uglavnom prva asocijacija da je bila Eastwoodova partnerka, a ni reci da se Clint poneo kao pravi gad prema njoj.

 

Vrlo potcenjena glumica, a "zahvaljujuci" Clintu ni rediteljsku karijeru nije mogla da gradi..

Da sećam se toga sa Clintom da je bila "skrajnuta" 

Link to comment

brittany murphy gledajte film spun ...narkomansko ludilo, nije heavy kao requiem, montaza je slican fazon...zabavan je cak. miki rurk igra tipa koji pravi drogu...cook ga zovu hahaahaah

 

 

Link to comment
18 hours ago, Fakundo Sava said:

10godina,malo si me zbunio 

 

Ako se sećam par meseci kasnije je preminuo njen dečko pod sličnim okolnostima trovanja,sumnjalo se u materijal kuće,zidova tako nešto 

 

 

 

U  nekim od poslednjih javnih nastupa delovala je poprilicno anoreksicno a kao zvanican uzrok smrti nje i muza se navodi pneumonija,sto je veoma cudno. Prilikom obdukcije je ustanovljena anemija,tj.nedostatak gvozdja i intoksikacija nekoliko vrsta,doduse legalnih lekova,koje je koristila zbog bolesti a koji su se nesrecno poslozili obzirom da joj je bio oslabljen imunitet.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...