Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

he, tako je i dzeronimo lezao u lavabou dok je bio mali, sad je sansa da bi puklo sve okolo.

 

nego, u iscekivanju revolucionarnog desetog rodjendana 9. marta, primetim da nesto kenjka, povraca vise nego uobicajeno i slicno, i prelomim da je red da sesti put u zivotu izadje iz kuce i drugi put za sve ovo vreme odemo kod veterinara. sve smo prosli, od uvredjenog grebanja i ugriza, do kuknjave kao pred klanje, da bi kod doce bio mala maca, ni najmanji mauk cak ni tokom opipavanja stomaka. mislim da je najuvredjeniji bio sto mu je osisana dlaka zbog uzimanja krvi, a meni sigurno jedna od top deset najsmesnijih stvari oduvek merenje na kuku.

 

epilog: akutni gastritis, terapija dve injekcije ranisana, posle kojih apetit kao u svinje pomijare, cetiri nedelje tzv medicinske hrane i manje nerviranja :D. moracu da hodam na prstima da ne uznemiravam njegovo velicanstvo. ne znam samo kako cemo sprovesti dijetu da sa sedam kila padne na pet i po do sest.

 

i jos jedna, ogromna, preporuka za ordinaciju sapa kod gradske bolnice.

Link to comment

aha :)

 

blesav je, ili divlja po kuci i vere se na sve na sta moze, ukljucujuci i ukucane ili spava, nema sredine :)

Edited by Takanohana
Link to comment

Narandžasti tigrić je blagorodno biće, jako umiljat. Čak ni ne pravi neki žestok haos po kući a beba je, ima tek 10 meseci. Ona mala okata tigrica je opasnija i ne mazi se uopšte. Ona najviše voli kuče i sa njim spava, mi ostali služimo da servirsiramo njene potrebe. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...