Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja radije konzumiram špricere pre kunta, ali i Good Omen je pitak... Lagao bih da mi je leglo kao npr. Fleabag ili Derry Girls, ali nisam ni odustao na početku druge epizode kao sa zadnjom sezonom GoT... 6/10

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment

The Victim

 

Dobra, bas dobra mini-serija. Odlicna gluma, dozirani tvistovi i prikladan, efektan zavrsetak. Ko voli britanske krimi drame, preporuka.

 

Ako je jos neko overio i zna za nesto slicno, pisite obavezno.

Link to comment

ja, mislim da sam i napisala ovde.

sjajna serija. ima je na pickboxu, pa ko hoće.

a ja sam je gledala par dana pre uvođenja doživotne kazne zatvora za ubistvo dece u kz, 

te mi je i iz tog razloga bila zanimljiva.

 

 

Link to comment

imam zesci problem s bosch estetikom tako da sam odustao posle par sezona - a i to sam se mucio. prica vrlo dobra, klasicni us pandurski tv krimic (koji, da ne bude zabune, bas volim) likovi ok, gajba ok, muzika jos bolja al jebote - sve presminkano, napudrano, provuceno kroz filtere, sljasti! nema sanse da se uzivim. trpeo koliko god sam mogao i batalio. steta.... da je samo malo strokavije i zivotnije gledao bih s velikim zadovoljstvom. 

 

 

 

 

Link to comment

Good Omens: Onako Smitova "Dogma" sreće "Stranger things" recimo ali sve u Midsomer ambijentu. Malo su previše pumpali mesecima priču pa sam očekivala nešto epohalno ali ovo je ispalo dobro za subotnji bindž. Ono što zaista vredi je humor, dijalozi i Tenant i M. Šin koji su perfektni. Ja volim tu knjigu pa mi je leglo. Ostatake ekipe je uglavno cameo varijanta kao na pokretnoj traci. Nije sporo, ima tu i tamo malo razvlacenje, duhovito je sasvim dovoljno, ima dosta referenci na popularnu kulturu i internet fenomene (mesto je našla čak i Hamova b. ocrtana u sivoj trenerci :naughty:) ... sve u svemu zabavno. 

Link to comment

Bome ova kvaka 22 mi je sledeća na repertoaru. To sam tek sad ufatio reklamu. Samo da završim genijalnu prijateljicu večeras. Got gledam na 2%. Sapunica jebena. Besa se ugasila sama od sebe. Cernobil preksutra gotov. 

Link to comment
19 hours ago, adam said:

imam zesci problem s bosch estetikom tako da sam odustao posle par sezona - a i to sam se mucio. prica vrlo dobra, klasicni us pandurski tv krimic (koji, da ne bude zabune, bas volim) likovi ok, gajba ok, muzika jos bolja al jebote - sve presminkano, napudrano, provuceno kroz filtere, sljasti! nema sanse da se uzivim. trpeo koliko god sam mogao i batalio. steta.... da je samo malo strokavije i zivotnije gledao bih s velikim zadovoljstvom. 

 

Promeni mod slike na tvu ili podesi sliku kako ti odgovara pa uživaj ko čovek. :P

Link to comment
On 1.6.2019. at 21:08, FPLS said:

The Victim

 

Dobra, bas dobra mini-serija. Odlicna gluma, dozirani tvistovi i prikladan, efektan zavrsetak. Ko voli britanske krimi drame, preporuka.

 

Ako je jos neko overio i zna za nesto slicno, pisite obavezno.

Odgledah ovo, ali sam nekako uspeo da preskočim 3. epizodu :isuse:

Nije loše sve u svemu.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...