Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Kanadska "Cardinal". Smazo prvu sezonu ko Panta pitu. Idemo dalje. Dok čekam nastavak "Counterpart"-a koji kreće za nedelju dana gledam prvu sezonu ponovo. 

Edited by laki strajk
Link to comment
11 minutes ago, laki strajk said:

Kanadska "Cardinal". Smazo prvu sezonu ko Panta pitu. Idemo dalje. Dok čekam nastavak "Counterpart"-a koji kreće za nedelju dana gledam prvu sezonu ponovo. 

Kad pre, ko da sam je juce gledao.

Link to comment
On 2.12.2018. at 13:36, djili said:

Nece biti pete sezone. Meni cetvrta i nije bila nesto ali me bas zanimalo sta ce biti sa ovim novim.

 

I ja sam gledao samo zato da vidim šta će dalje da bude :D Bio je i poneki hehe momenat, ali ne mnogo preko toga.

 

Odgledao Patrika Melroza, odlično.

 

Link to comment

zaokruzio drummer girl. sve vreme sam se plasio da ce usrati nekim spektaklukom na kraju ali na srecu nisu.

 

ritam je dobar, epoha, kostim, scena, sasvim pristojno.  a opet... ima delova koji su, cini mi se, nespretno preneseni s papira pa se s vremena na vreme gubi nit.

 

licni utisak - junakinja na momente neubedljiva a na momente vrlo dobra, kao da je sve vreme radila ono sto se od nje trazi pa nekad radi a nekad bas i ne. da li zbog neiskustva ili zbog rigidnosti produkcije, imao sam utisak da je zarobljena u ulozi i da joj ne daju da se razmase. cini mi se da bi rezultat bio bolji da su je pustili da zaroni u ulogu i odradi je bez detaljnog navodjenja. moguce da sam ovo izmastao/ucitao, sta ga znam. 

 

sve u svemu, kad uzmem u obzir sta sve ljudi gledaju i cak im se dopada, ovo uopste nije tako lose. ja cu sigurno sesti i odgledati seriju u komadu u sledecih nekoliko nedelja. 

 

bonus - glavna junakinja (florence pugh) taman segsi koliko treba. nije od nedodirljivih. zgodna, prirodna devojka koju bi se muvalo ako se ukaze prilika. pun pogodak.

 

 

 

Image result for florence pugh little drummer girl

Link to comment

Šta sam sve od serija gledao u zadnjih nekoliko meseci:

 

Case Histories – Odlična glumačka ekipa, seting(Edinburg), sve oko ove serije je kako treba osim slučajeva koji su dosadni, besmisleni... U drugoj sezoni su promenili i format i ona je i malo bolja ali slučajevi su još gluplji. Baš šteta. 2,5/5

Hello ladies – Fenomenalna serija. Retko inteligentno napisani dijalozi, odličan kraj mada ima i potpuno nepotreban film koji predstavlja nikada snimljenu 2 sezonu. Po meni prva sezona bez filma 5/5. Film 1/5

Tripped – YA remek delo. 10/5

The wrong mans – Ako volite stripovske serije prava stvar. Nepotrebna druga sezona. 4/5

Stag – Isti autori kao i TWM i isto odlično. 4/5

Guyane – Francuska avanturistička drama. Veoma dobro. Čeka se prevod S2. 4/5

StartUp – Bilo bi gledljivo da nije previše PC ali nije da nije zanimljivo. Odgledao S1 možda nekada i nastavim. 2,5/5

Riviera – Jedna od najgorih serija ikada. -1000/5

Cannabis – Užas. Feminističko libtardsko đubre. Jedina svetla tačka muž one bankarke iz Senki koji igra srpskog plaćenika u Marbelji sve ostalo -  ne ponovilo se. -100/5

Loudermilk – Malo traljavo počinje u prvih par epizoda ali posle veoma dobro(posebno od kada crnac:kecman: i onaj njegov nesrećnik dobiju  važniju ulogu). 3/5

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

sada odgledah 3 od 4 prikazane epizode "Das Boot". pored podmorničarenja dešava se i na kopnu. dobra je. izvrtite unazad. 

 

Da, dodali su neke nove likove i zaplete u odnosu na film. Deluje dobro za sada..

 

5 minutes ago, Moća said:

Ja jos film nisam pogledao.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Pa sta cekas lafcino, trk do trafike. Obavezno potrazi director's cut verziju (oko 3 sata, malo vise). Ako ti se cini previse, lepo se podeli u tri dela, ko mini seriju da gledas..

Link to comment

Super ide ovaj džulije roberts homecoming.

 

Dobra postava, desetak epizoda po pola sata taman da nema nadutosti, zanimljivo snimljeno, dobar pacing, 1 intriga...ako baš totalno ne promaše sletanje rekao bih topla preporuka.

Link to comment
On 2.12.2018. at 13:35, Durruti said:

Je li ko počeo da gleda Escape at Dannemora  https://www.imdb.com/title/tt6866266/ ?

Odlgledao prvu epizodu. Nikako da nahvatam termin, pa gledao na HBO OD. Skroz mi je ok. Patriša Arket fizički neprepozatljiva. Podsetilo me malo na Fargo, iako je drugačija atmosfera i nema onog karakterisičnog humora, verovatno zbog snega i neke američke vukojebine.

Odgledao tri epizode. I dalje je ok, mada malo prerazvučeno. 

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...