Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

ja krenula malo ucestalije da trckaram..trcim 1-2-3 km kakokad za pocetak..

 

nego trcim po sumi i po zemlji,imam neki krug od 1km pa to furam za sada.. i skroz mi prija i nogama i zanimljivije mi je nego pravolinijski po nasipu ili nedajboze po asfaltu..

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 4.3.2020. at 8:15, ivy said:

ja krenula malo ucestalije da trckaram..trcim 1-2-3 km kakokad za pocetak..

 

nego trcim po sumi i po zemlji,imam neki krug od 1km pa to furam za sada.. i skroz mi prija i nogama i zanimljivije mi je nego pravolinijski po nasipu ili nedajboze po asfaltu..

 

:thumbup:

Link to comment

dobro mozda nemam bas to jer ja nisam sklona alergijama i imam dobar imuni sistem...

 

misim samodijagnoza i google doctor :D 

 

 

ali imam taj svarb koji verovatnije potice od prekomernog i prebrzog sirenja povrsinskih kapilara na kozi i dosta smara i neprijatno je..

Link to comment

Ja bio juce, na Tas idem, nema gotovo nikog od trkaca tamo, ali onaj opengym prepun. Nisam nosio masku, niti imam postenu, ali imam utisak da nisam bio ni sa kim u bilo kakvom kontaktu.

Ne znam sta je pametno, iskreno, planirao sam sutra opet da idem. To malo sunca sto uhvatim tokom trcanja mi znaci vise od svih vitamina i izolacija.

Link to comment
9 hours ago, Djuro said:

Ja trcim redovno a ponekad vozim bicikl.

Zaista mislim da tokom trcanja nista ne mozes zakaciti.

kod mene vec 4-5 dana pauza sto se tice trcanja. Trcao sam i prehladjen i sa temperaturom i uvek mi je pomoglo.

sada ne znam sta da radim, ide mi se a imam neku kocnicu 

Link to comment

bio na Tašu danas, odradio svoje. I dalje opengym pun, a malo trkaca, poceo sam da vidjam i likove iz obliznje teretane.

 

Novitet su dva ghostbustersa koja idu okolo i prskaju sprave nekom dezinfekcijom, bar nešto.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...