Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

1 hour ago, Tolaa said:

“Dear Tolaa, 

We are happy to share the good news with you that your name was drawn for a race entry in the BMW BERLIN MARATHON 2019!”

 

:)
 

 

I ja ubo startni broj (peti put), kod mene znaci nista novo  :fantom:

Link to comment
4 hours ago, Tolaa said:

“Dear Tolaa, 

We are happy to share the good news with you that your name was drawn for a race entry in the BMW BERLIN MARATHON 2019!”

 

:)
 

 

eurodzekpot pisi propalo :D

 

kongrats :)

 

Link to comment

Na djakovom sajtu su trenutno neka opasna snizenja, nasao sam Brooks patike za trcanje od 8-11 hiljada i to ima par modela moj broj, sto je prosto neverovatno. Uzecu neke sigurno, kazu da su oni vrh kvalitet.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Zavidim vam na Berlinu. 

Htedoh se prijaviti i ja ali odavno sam obecao sebi da ce mi Boston (april 2019) biti poslednji maraton u zivotu.

 

Vama zelim uspesne pripreme i PB of course.

 

Link to comment
6 hours ago, Djuro said:

Zavidim vam na Berlinu. 

Htedoh se prijaviti i ja ali odavno sam obecao sebi da ce mi Boston (april 2019) biti poslednji maraton u zivotu.

 

Vama zelim uspesne pripreme i PB of course.

 

Tako sam i ja sebi obecao da ce mi Keln biti poslednji... dok mesec i po dana kasnije nisam izvukao broj za Berlin :D

Link to comment

kvalifikacijom za Boston sam iscrpeo sve svoje motive. nisam verovao da ce mi to ikada uspeti ali eto, uspelo je. istrcao sam 3:19 i sada se spremam za najstariji, najznacajniji i najbrzi (prosecno vreme svih ucesnika) maraton na svetu. nema znacajnije maratonske trke. u Bostonu trce najbolji amateri iz celog sveta. od 30.000 ucesnika, svega par procenata je onih koji su ucesce obezbedili preko charity-a. svi ostali su morali dooobro da se pomuce kako bi istrcali kvalifikaciona vremena, koja su sve samo ne bezazlena i laka za istrcati.

 

idem tamo da uzivam i probam da istrcim 3:05-3:10.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Trcao prekjuce po sneznom i pomalo zaledjenom keju, uopste nije bilo prijatno. Dodatno su me sjebali setaci i pogotovo ovi sto setaju pse, morao sam da skacem oko njih cesto kad sam ih obilazio. Jel za sneg postoje specijalne patike sa nekim malim kramponima? Proklizao sam x puta u obicnim.

Link to comment
8 hours ago, Zli Gli said:

 Jel za sneg postoje specijalne patike sa nekim malim kramponima? Proklizao sam x puta u obicnim.

 

Postoje - blaze varijante trail patika. Znaci ne Salomon, nego nesto poput Saucony Peregrine, Adidas Terrex ili Questar, Nike Wildhorse.

Mada ti je to neisplativo u nasim klimatskim prilikama - koliko cesto trcis po snegu? 

 

a imas i one navlakuse koje se navuku na bilo koje patike, tzv snow cleats: https://www.runnersworld.com/trail-running/g20821395/gaining-traction/

Edited by Djuro
Link to comment

Istina, ovo sam otisao vise iz dosade, trebao u teretanu da odradim noge pa me mrzelo i istrcao 4km cisto radi reda. 

 

Elem, izmedju dva modela Brooks patika odlucio sam se za Launch 5. Pise da su neutral a te druge koje sam hteo su za "mild pronation", pa posto ne znam da li je kod mene pronacija ili sta vec, uzeo neutralke. Ocekujte ove godine nove rekorde mitrovackog keja...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...