Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

Petljam sa PowerBookom 12'' G4... 768MHz... samo 256 rama, narucio vise, covek mi greskom doneo nedovoljno... sad je na 384... krenuo instalaciju Leoparda, no ne lezi vraze svinje hranu traze.Ne da da se instalira na manje od 512 MB rama.

Link to comment
Btw, za jedno pola sata se šetam do Komtrejda da pogledam te iBookove. Lik mi je preko telefona izdeklamovao da imaju po 256 rama, što znači ili da nema pojma o čemu priča, ili da proverena lopovska stoka pokušava da zakine na svemu jebenom što prodaje tako što će da ih izvadi iz kutije, čupne 256 rama i vrati lap, zavarivši ga aparatom za zavarivanje kesa za zamrzivač. A možda je i refurbished varijanta.540 sa pedeveom.
i sta je bilo u pitanju?
Link to comment

Ispostavilo se da je debeli misandrstud u pitanju, kombinovan sa glupošću prodavca. Imali su dva modela, oba 14", 1,33 i 1,42. Za ovaj drugi se ispostavilo da je već otišao nekom kad smo stigli u radnju, a prvi (koga je ortak uzeo) je godinu dana stariji model, i stvarno dolazi sa 256 rama.

Link to comment

Jes 867, malo jedva gledam al nema vezeLako sam nasao taj pc2100, imam coveka koji sve ima samo ne zna bas sta tacno... donece mi sutra jos nekoliko pa da isprobam :)Eno na MacSerbia za 300 jura covek nudi Titanium 867. PVOljno, zar ne?

Edited by blek
Link to comment
Eno na MacSerbia za 300 jura covek nudi Titanium 867. PVOljno, zar ne?
Za temp home/surf lap da, ali me brine PPC podrška proizvođača softvera u narednih 1-2 godine, pa ne znam koliko je to pametno (zarobiti pare). Ja već smišljam načine kako da iserem sredstva za neki MacPro, ili makar značajno nabudženi MBP, za kućnu varijantu.
Link to comment

Taj tinanijum ce uvek da radi ono sto moze da radi i danas. Nek od sutra prestanu bilo kakvi apdejti za njega, on ostaje upotrebljiv.Mislim da PPC podrska nece u skorije vreme da nestane. Jos je to sveze, mnogo je jakih G5ica u igri.

Link to comment

Sada bejah u Apple galeriji u Karadžića Vuka. JAO, ŠTO SU NOVI iMECI ZAGOVNANI GLOSSY EKRANIMA!!! Nekako sam se nadao da neće biti tako strašno kao na laptopovima, da će im staviti malo sjaja, da neće možda biti tako strašno na velikom ekranu. Kuvac, što bi rekao zadrigli Vojvoda. Užas. Još mi kaže prodavac "nismo imali nekih velikih pritužbi, osim od ljudi koji se bave fotografijom i štampom" :D

Link to comment
iMac je kolko ja kapiram kucni kompjuter...
Pa sad, ako nekom treba u kuci kompjuter sa monitorom od 24'' i klokom od 2GHz samo da bi surfovao po netu, slao email itd (mada je idealan za gledanje filmova (ima i daljinski) i za cetovanje (ima ugradjenu web cameru). Ja ga imam takodje (ali bela, plexiglas verzija :) ) a vidjam ga dosta po biroima, kancelarijama, ordinacijama, radnjama, biblioekama...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...