Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

Inace, sevnuo je Leopold i na meku.Sve prema ocekivanjima. No problemo.edit - evo ga i prvo razocaranje.Front Row je dosta brzi, ali ne izgleda vise onako spektakularno, i izbacena je krajnje korisna funkcija - resume playing, dakle kad prekines gledanje u toku filma, pa se vratis, vise ne nudi opciju da se vratis na mesto gde si bio. Bezveze. Forum na apple sajtu je prepun kuknjave na tu temu.

Edited by blek
Link to comment

I ja otkrivam bagčić po bagčić, i sve više primećujem činjenicu da su automehaničari u Jabuci fokus bacili na Intel mašine što se tiče Leoparda. Neke bagove koje imam na pepeceu nemam na Intelu, danas sam popio horor sa gmail accountom u Mail.app (non stop mi stiže 5 istih poruka u Inbox, a to su neke koje sam ja slao nekome danas, i koje nisu htele da prihvate attachment, pa me sada izgleda progone njihovi duhovi - neće da se obrišu, tj odmah padne respawn), snimanje fajlova u CS3 daje duple ekstenzije i tako...Ništa, čekam još koji update, kao i obično.

Link to comment
danas sam popio horor sa gmail accountom u Mail.app (non stop mi stiže 5 istih poruka u Inbox, a to su neke koje sam ja slao nekome danas, i koje nisu htele da prihvate attachment, pa me sada izgleda progone njihovi duhovi - neće da se obrišu, tj odmah padne respawn)
Usput, rešio problem. Koji je bio dobrim delom do Gmaila, tj. njegovog tretiranja POP3.
Link to comment
snimanje fajlova u CS3 daje duple ekstenzije i tako...
Huh, ovo mi nije jasno, da li se to dešava samo u CS3 ili u svim programima? Ako je samo u CS3, ne bi trebalo da je do operativnog sistema, ali do čega god da je , za ovakav bag nisam nikad čuo, deluje kao totalno početnička greška u programiranju... :blink:
Link to comment

Nisam baš bio precizan, nije do OS X, naravno, pošto se samo u CS3 dešava, i ima veze sa specifičnim tretiranjem ekstenzija pod Macom, da sad ne davim. Neki sledeći CS3 update bi trebalo to da razmotri, ionako nije izašao još ni 1 od izlaska Leoparda.

Link to comment

Pa dobro, to je ionako zamišljeno kao brzi preview. Ako hoćeš da odslušaš celu stvar ili odgledaš video, zgodnije ti je da ga lepo spičiš u odgovnarajuću aplikaciju.

Link to comment

Naravno. Ali to vec ispada iz domena pojma 'zgodno'.Baj d vej, upravo dizem leopard na iBook 1.3GhzNabavio sam ga bratu na PC berzi za neverovatnih 380 E !Kao nov, sa apple careom i novom baterijom (preko 4h)... da ne verujes

Link to comment

Cak je i to dobra cena. To je zapravo realna cena. Ovih 380 je poklon.Evo do sad sam ga pakovao, ode burazer sa ultimativnim mekom, jos ne zna sta ga je snaslo... :)To sa comtradom preporuciti ekipi na laptopovima, uz rizik splitovanja topica...

Link to comment

Cak je i to dobra cena. To je zapravo realna cena. Ovih 380 je poklon.Evo do sad sam ga pakovao, ode burazer sa ultimativnim mekom, jos ne zna sta ga je snaslo... :)To sa comtradom preporuciti ekipi na laptopovima, uz rizik splitovanja topica...

Link to comment

Btw, za jedno pola sata se šetam do Komtrejda da pogledam te iBookove. Lik mi je preko telefona izdeklamovao da imaju po 256 rama, što znači ili da nema pojma o čemu priča, ili da proverena lopovska stoka pokušava da zakine na svemu jebenom što prodaje tako što će da ih izvadi iz kutije, čupne 256 rama i vrati lap, zavarivši ga aparatom za zavarivanje kesa za zamrzivač. A možda je i refurbished varijanta.540 sa pedeveom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...